Ką reiškia VAIKINO siunčiamos nuotraukos TAU? (FOTO)

Nesvarbu, kokia internetinė programa tai būtų – Facebookas, Snapchatas, Messengeris ar kokia kita virtualaus bendravimo vieta, galima puikiai nuspėti vaikinų norus iš jų siunčiamų nuotraukų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Jei vaikinas siunčia gražų selfį

Be abejo, tokia nuotrauka jis tau nori padaryti didelį įspūdį. Dar labiau vaikinas stengiasi, jei nuotrauką puošia kokiu nors filtru. Tai ženklas, jog tu vaikinui tikrai patinki, nes jis, ko gero, kiekvienai tokių nuotraukų nesiunčia. Vis dėlto būk atsargi – kas ten žino, gal nuotraukas jis siunčia visoms iš eilės ir yra save įsimylėjęs mačo?

graži vaikino asmenukė
graži vaikino asmenukė
Fotolia nuotr.

Jei vaikinas siunčia savo juokingą selfį

Iškištas liežuvis, surauktos lūpos, jis su kaktusu ant galvos – bet kokia linksma poza nusifotografavęs ir tau atsiuntęs nuotrauką vaikinas laiko tave labai artimu žmogumi. Viena vertus, tai gali reikšti, jog jis jūsų santykius nori paversti rimtais, kita vertus, tu gali būti jam tiesiog paprasta draugė, kuria jis pasitiki ir su kuria jam linksma leisti laiką.

juokinga vaikino asmenukė
juokinga vaikino asmenukė
Fotolia nuotr.

Jo šuns, katės, ar kito gyvūno nuotrauka

Tu valandą stengiesi pasidaryti pritrenkiantį selfį, o jis tau atsako tiesiog savo šuns, gulinčio ant lovos nuotrauka? Arba selfiu su savo gyvūnėliu. Pirmuoju atveju, deja, teks tave nuvilti. Taip dažnai elgiasi vaikinai, kurie, nenorėdami tau suteikti tuščių vilčių, siunčia bendras nuotraukas - kambario vaizdas, patiekalo nuotrauka, arba šuns fotografija. Tačiau jeigu selfis yra kartu su gyvūnėliu - jis tau dar ir kaip simpatizuoja! Vaikinai žino, jog gyvūnai - merginų silpnybė, todėl tokia nuotrauka bando tave užkariauti. 

vaikino asmenukė su augintiniu
vaikino asmenukė su augintiniu
Fotolia nuotr.

Jis su būriu draugų

Linksmame vakarėlyje su savo draugais nusifotogafavęs vaikinas tikrai nėra tas, kuris sėdi namuose, jis - kompanijos siela ir  mėgsta smagiai leisti laiką. Ir vis dėlto... kodėl toje kompanijoje nėra tavęs? Jei jam patinki, jis tikrai tave būtų pakvietęs kartu su jo draugais leisti laiką. Tačiau tau, pamačius tokią nuotrauką, visai nereikėtų sėdėti susikrimtusiai. Čiupk drauges ir lėkite į miestą - kam tau reikalingas tas, kuris slepia jūsų draugystę nuo kitų akių?

vaikino asmenukė su draugais
vaikino asmenukė su draugais
Fotolia nuotr.

Jis siunčia savo selfį su šeimos nariu

Tai gali būti vaikino tėtis, mama, sesuo ar brolis - nesvarbu, kuris šeimos narys. Gavusi tokią nuotrauką, gali būti rami, nes vaikinas tikrai tavo. Šeima vaikinams yra didžiulė vertybė, ir įsileisti kitą žmogų į ją yra nemenkas žingsnis santykiu prasme. Nors tai dar tik nuotrauka, visai gali būti, jog jau greitai vaikinas tave realybėje pažindins su savo artimaisiais. Gali tuo tik pasidžiaugti!

vaikino asmenukė su artimuoju
vaikino asmenukė su artimuoju
Fotolia nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis