5 pagrindiniai ženklai, kad vaikinas tau neabejingas

Vienos sako, jog simpatijai įžvelgti nereikia didelio atidumo. Juk simpatizuojantis vaikinas dovanoja gėles, rašo meilės laiškus ar pažadina tave rytais į namus atnešęs gardžių bandelių ir kavos.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Na, ne visada taip būna. Vaikinų – romantikų yra, tačiau vis dėlto likusioji dalis vyriškos lyties atstovų savo simpatijos dažnai tiesiogiai neparodo, ypač draugystės pradžioje. Tad kaip iš jo ženklų atskirti, jog jis tau iš tiesų simpatizuoja?

Tikrai gali tai pamatyti, atskyrusi 5 pagrindiniusvaikino rodomus ženklus.

Jis dažnai tavęs klausia, kaip tau sekasi. Domėjimasis, ką tu veiki, kaip praėjo tavo diena ir ar gerai jautiesi visuomet yra pradinis ženklas, nusakantis, ar vaikinas tau neabejingas. Juk ir tu pati stengiesi rūpintis tuo, kas tau yra svarbu. Tik pradėjus draugystę su vaikinu, iš karto gali spręsti, ar tu jį tikrai domini. Vaikinas, kuris tave laikys tik ta, su kuria smagu leisti laiką, nesigilins į tavo pomėgius ar vidinius išgyvenimus. Tačiau tas, kuris nuolatos pasiteiraus tavęs, kaip jautiesi, bus tas, kuris į santykius su tavimi žiūrės rimtai ir atsakingai.

Jis pasakoja apie savo šeimą. Pasakodami apie savo šeimą vaikinai atsiveria tikrai ne visoms. Tad jeigu jis jau pirmųjų susitikimų metu mielai tau pasakoja apie savo šeimą, savo mamą, tėtį ar brolius, gali būti rami, jog jis tavimi pasitiki ir tau simpatizuoja. 

Jis nuolatos žiūri tau į akis. Vaikinai, kurie nepaleidžia merginų akių iš savo matymo lauko, be abejonės joms simpatizuoja. Tiesa, pati supranti, jog kartais pastovus akių kontaktas gali būti tikrai ne pats maloniausias dalykas, todėl jei tave toks akivaizdus simpatijos ženklas nervina, pasakyk jam tai.

Jis elgiasi su tavimi kaip tikras džentelmenas. Jis niekada neina priekyje tavęs, visuomet atidaro tau duris ar atidaro dureles tau išlipant iš automobilio. Iš tiesų, ne kiekvienas vaikinas moka elgtis lyg tikras džentelmenas. Tai moka daryti tik tikrai tau simpatizuojantis vaikinas! Todėl mėgaukis tuo dėmesiu ir jauskis lyg tikra dama.

Jis pažindina tave su visais savo draugais. Jūs vos susipažinote, o tu jau žinai beveik visus jo draugus? Tai geras ženklas, nes vaikinas, kuris merginą pažindina su savo draugais, yra tas, kuriam tu patinki. Ir priešingai, jei vaikinas nuo tavęs slepia ką, kur ir su kuo veikia bei nenori, jog tu leistum laiką su jo draugais - jis tikrai ne tau.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis