Greiti būdai, kaip pakelti PASITIKĖJIMĄ SAVIMI

Merginos dažnai skundžiasi, jog joms trūksta pasitikėjimo savimi. Galbūt dėl to, jog jos tiesiog nežino, kaip tą pasitikėjimą įgyti. Štai tau keli naudingi patarimai, kurie padės tau žaibiškai pradėti pasitikėti savimi.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Atsistok tiesiai, ištiesk nugarą ir pakelk galvą. Taip ne tik atrodysi patraukliau, bet ir viduje jausiesi labiau savimi pasitikinti. Toks būdas iš tiesų kelia savivertę - tuomet jautiesi aukštesnė ir grakštesnė.

Kiekvieną dieną primink sau, jog esi graži. Juk žinai, kad viskas prasideda nuo meilės sau. Jei mylėsi save - tave mylės ir kiti, todėl kiekvieną rytą pamąstyk, jog myli save tokią, kokia esi.

Būk pati sau draugė. Žmonės, kurie yra priklausomi nuo kitų, dažnai nėra laimingi. Privalai išmokti pasikliauti pirmiausia savimi - juk niekada nežinai, kas gali nutikti su tavo draugu ar drauge. Būk kartu su žmonėmis, džiaukis kompanija, tačiau nebijok pabūti viena su savimi, nes to irgi reikia.

Apsupk save gerais žmonėmis. Ar tau reikia žmonių, kurie nuolatos tau gadintų nuotaiką, erzintų ir kitaip tave skaudintų? Atsisakyk tokios draugų kompanijos, kuri tau yra nepriimtina. Pamatysi - atrinkusi žmonių ratą, su kuriais tau gera ir saugu, jausi didelį pasitikėjimą.

Nepamiršk pasijuokti iš savęs. Žmonės, kurie viską priima per rimtai, niekuomet nebūna labai patenkinti. Na, ir kas, jog šiandien slystelėjai prie savo simpatijos akių? Išmok pasijuokti iš savęs - patikėk, žmonės dažnai net nepamena tavo nuopolių.

Renkis taip, kaip tau patogu. Kam sprausti save į per mažo dydžio drabužius arba drabužius, kurie tau nėra patogūs ar neatitinka tavo stiliaus? Su tokiais drabužiais tikrai nesijausi savimi pasitikinti.

Jei jauti, jog kažkam nepatinki, žinok, jog tai yra jų reikalas. Svarbiausia suvokti, jog jei nesi kažkieno numylėtinė, tai nereiškia, jog taip yra dėl tavo asmeninių savybių. Tu esi unikali ir savo išskirtinumo neprivalai dangstyti jokiomis kaukėmis vien tam, jog patiktum kitiems žmonėms.Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis