Priversk vaikiną eiti dėl tavęs iš proto: būdai, kaip tai padaryti (1)

Jei nuolat susiduri su klausimu, kaip savo simpatiją paversti vaikinu, štai tau patys efektyviausi ir laiko patikrinti būdai, kaip tai padaryti. Patikėk, tu tikrai gali priversti jį įsimylėti tave, reikia tik šiek tiek gudrybių!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Būk ne mergina, kuriai reikia vaikino, o ta, kurios reikia vaikinui. Pasakyme, jog savo mintimis prišauksime meilę, yra dalis tiesos, tačiau vis dėlto visuomet reikia išlikti ta, kuri kausto vaikinų dėmesį per daug apie tai negalvodama. Vaikinai tiesiog dievina atsipalaidavusias ir ramias merginas, kurioms nė motais, ar į jas šiuo metu žiūri koks priešingos lyties atstovas. 

Būk visuomet pasiruošusi. Net jei nespėjai vakar tinkamai nusilakuoti nagų, atmink: vaikinai pastebi viską. Pastebi, tačiau kartais nepasako. Todėl būk ta, kuri yra visuomet dailiai susitvarkiusi ir pasiruošusi. Nebūtina miegoti su makiažu, tačiau visuomet išlik švari ir gaivi. Savęs prisižiūrėjimas - ne privalumas, o būtinybė.

Atsargiai flirtuok. Flirtas yra būtinas dalykas, tačiau nepersistenk. Jei nuolat jam siųsi flirtuojančio tipo sms žinutes ar realiais veiksmais rodysi per daug flirto požymių, vaikinas gali palaikyti tave ne mergina, dėl kurios norėtų stengtis, o ta, dėl kurios visai neverta stengtis... Vaikinai yra medžiotojai, tačiau jų medžiojamas grobis privalo būti tas, kuris būtų nesugaunamas tarsi vėjas. Paeksperimentuok: vieną dieną flirtavusi, kitą dieną būk šaltesnė. Patikėk, tai veikia!

Būk atkakli. Tinginės, kaip bebūtų, nelaimi jokiose srityse. Todėl turi pasiryžti savo simpatijos užkariavimui. 

Neskubėk. Jauti, jog vaikinas jau supančiotas ir rodo tau aiškius simpatijos ženklus? Atsitrauk. Šiek tiek atšalk, neatrašyk jam vieną dieną. Tegul jis galvoja, kur tu, su kuo tu, net jei tu paprasčiausiai leidi dieną su tėvais. 

Nuolatos vaikiną intriguok. Nusiųsk jam nuotrauką su ką tik nusipirkta gražia suknele, mesk jam užuominas apie būsimus saldžius bučinius - žodžiu, nuolatos apie save primink. Tik nebūk įkyri ir jausk saiką, nes vaikinui gali greitai pabosti.

Leisk jam tavęs pasiilgti. Juk nebūtina su vaikinu būti sulipus kartu kiaurą parą. Jei nori, jog jis iš tiesų pamestų dėl tavęs galvą, leisk jam tavęs pasiilgti. Juk ir pati turi veiklų, kurios tave domina. Todėl nepadaryk vaikino savo vienintele veikla.

Megzk dvasiniu ryšiu paremtus santykius. Taip - fizinė trauka yra labai svarbi ypatybė, kuriant draugystę, tačiau tai yra tik ledo viršūnėlė. Labai lengvai vaikiną gali suvilioti savo gražia išvaizda, tačiau žymiai sunkiau yra jį išlaikyti. Išlaikymui yra būtinas atlaidumas, švelnumas, nuoširdumas ir atvirumas. 

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis