Ką apie TAVE sako mėgstamiausia vasaros apranga? (FOTO)

Kiekviena iš mūsų turi skirtingą vasarinį stilių. Jei viena neįsivaizduoja vasaros be suknelių, kita visus metus laukia šortukų sezono. O ar žinojai, jog tavo vasaros stilius gali ne tik nusakyti skonį drabužiams, bet dar ir daug ką pasakyti apie tavo asmenybę?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Asmeninės savybės, santykiai su aplinka ir net ryšys su vaikinais: visa tai nusako tavo mėgstamiausia vasaros apranga. Rinkis ją ir skaityk apie SAVE.

Šortukai. Šortukus mėgsta daugelis panelių, tačiau tai visiškai nereiškia, jog esi tokia, kaip visos. Šortukai paprasčiausiai yra labai patogus drabužis, todėl ir tu gyvenime į viską esi linkusi žvelgti labai paprastai. Tau artimos kelionės, nauji potyriai, dievini festivalius, o vasaros neįsivaizduoji be išvykos prie jūros. Tiesa, esi drąsi ir nesidangstai po kaukėmis, nes leidi pasauliui suprasti, jog esi tokia, kokia esi.

Šortukai
Šortukai
Fotolia nuotr.

Suknelės. Esi mergina, kuri mėgsta romantiką ir švelnumą. Kiek tik save pameni, visuomet svajojai apie savo vestuves ir tiksliai žinojai, kokių vestuvių norėtum. Mėgsti prabangą, tau nesvetimas žvaigždžių gyvenimas. Aplinkiniai tave laiko nuoširdžia, bet kiek aikštinga asmenybe. Vis dėlto esi labai jaukus žmogus, dievini laiką su savo vaikinu ar šeima.

Suknelė
Suknelė
Fotolia nuotr.

Kombinezonas. Jei vasaros neįsivaizduoji be kombinezono, tai vasaros neįsivaizduoji ir be nuotykių. Draugai tave juokaudami vadina vaikščiojančia bėda, nes visuomet įsipini į keisčiausias situacijas. Esi žmogus, su kuriuo labai lengva bendrauti, todėl visur susirandi draugų. Vis dėlto sako, jog esi kiek nepastovi. Tą patį galima pasakyti ir apie tavo santykius su vaikinais: dažnai pradėjusi draugystę, ją nutrauki, nes randi naują simpatiją.

Kombinezonas
Kombinezonas
Fotolia nuotr.

Tunikos. Tunikas dievinančios panelės skrajoja padebesiais. Tiesa, ne iš blogosios pusės. Jos mėgsta ilgus pašnekesius, knygų skaitymą, ramų, nuoširdų laiką su artimaisiais. Vis dėlto kai kurių žmonių teigimu, šios merginos kiek drovios - gal metas atsiverti? Kalbant apie vaikinus, esi linkusi kurti ilgalaikius santykius. Merginos, vaikinus keičiančios kaip kojines, tau atrodo atgrasios.

Tunika
Tunika
Fotolia nuotr.

Trumparankovės palaidinės su įvairiausiais užrašais. Džiaugiesi atėjusia vasara, nes pagaliau palaidinių su rėksmingais užrašais nereikės slėpti po storais megztiniais? Tu tikra meno ir muzikos mylėtoja. Esi ta, į kurią krypsta aplinkinių žvilgsniai. Nebijai įžeisti žmonių, o gyvenime vadovaujiesi principu, jog gyveni tik kartą. Daug ką sau leidi, bet už vis labiausiai myli savo draugus, dėl jų galėtum ir galvą padėti.

Palaidinė su užrašu
Palaidinė su užrašu
Fotolia nuotr.

Sijonai. Kiti tave gali palaikyti tylia pelyte, tačiau jie net nežino, kas slypi tavo viduje. Tai - maištinga asmenybė, kuri turi tvirą nuomonę ir nesugriaunamus principus. Vis dėlto, kad ir kokio kieto charakterio būtum, tiesiog negali atsipirti dviems dalykams: gyvūnėliams ir gražiems vaikinams. Esi ta, kuri vaikino siekia bet kokiomis priemonėmis. Tiesa, niekada per daug savo planų neatskleidi, taip sukurdama paslaptingą įvaizdį.

Sijonas
Sijonas
Fotolia nuotr.

Skraistės. Jei nuolat skraistėmis dengiesi pečius, esi tikras namų ir šeimos žmogus. Be to, nesi linkusi per daug akcentuoti grožio, o išprotėjimas dėl kūno kulto tau visai svetimas. Esi ta, kuri labai negreitai prisileidžia žmogų šalia savęs. Vaikinai dėl tavęs turi gerokai pakovoti, jog pasiektų tavo širdį.

Skraistė
Skraistė
Fotolia nuotr.

Skrybėlaitės. Kur bebūtum - betoniniame mieste ar smėlėtame pajūryje, visada renkiesi skrybelaites? Esi svajinga asmenybė. Tavo vidinis pasaulis labai įdomus, nors kartais žmonės tave laiko keistoka. Be reikalo, nes esi labai protinga ir išmintinga panelė. Ko gero, jau seniai puoselėji rimtus santykius su vaikinu. O jei dar ne, turi nemažai gerbėjų, kurie norėtų laimėti tavo širdį.

Skrybelaitė
Skrybelaitė
Fotolia nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis