5 sakiniai iš VAIKINŲ lūpų apie gražią merginą

Vaikinams išvaizda tikrai nėra tai, kas yra svarbiausia bendraujant su mergina. Vis dėlto be simpatiškos išvaizdos dažnas iš vaikinų merginų nenori pažinti...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Todėl ką apie gražios, jų dėmesį traukiančios merginos išvaizdą sako patys vaikinai? Jų ir paklausėme. Štai penki vaikinų lūpomis ištarti sakiniai, kurie nusako gražią merginą.

1. Jos plaukai švytintys ir sveiki Vaikinai dievina merginų plaukus. Daugelis prisipažįsta, jog ilgi ir gražūs plaukai yra jų silpnybė. Vis dėlto vaikinų akį traukia ir trumpaplaukės. Svarbiausia, jog plaukai nebūtų nušiurę ar skilinėjančiais galiukais. Vaikinui nebūtinas kirpėjo amatas, jog šis pastebėtų tavo neprižiūrėtus plaukus.

2. Ji niekada nepersistengia su makiažu Vaikinai nemėgsta per daug prisidažiusių panelių. Paryškinti savo bruožus - suprantama, tačiau kam tepti ant savęs makiažo kaukes? Juk tai nenatūralu ir negražu. 

3. Ji visuomet maloniai kvepia Kvapas yra svarbus dalykas bendraujant su žmogumi, juk dažnai ir mes žmogų atsimename būtent pagal jo skleidžiamą kvapą. Todėl ir vaikinams graži mergina yra skaniai kvepianti. Svarbiausia nepadauginti kvepalų ir nevirsti ta, nuo kurios visi suks nosį. Švara taip pat privaloma, juk daili mergina ir higienos nebuvimas neturi nieko bendra.

4. Ji rengiasi taip, kad paliktų paslaptį Vyrauja nuostata, jog vaikinams patinka merginos, kurios mėgsta atvirus drabužius. Tai nėra teisybė. Tokios merginos yra tarsi knygos, kurių puslapius galima laisvai vartyti. O štai merginos, kurios renkasi subtilius, figūrą atitinkančius ir stilingus drabužius visuomet pirmaus ir patrauks vaikinų akį. 

5. Ji rūpinasi savo oda Ne visos merginos gimė skaisčiais veideliais, niekada gyvenime neregėjusiais spuogų. Jei turi odos problemų, būtina savo veido oda rūpintis. Moksliškai yra įrodyta, jog būtent sveika oda pirmiausia patraukia žmonių dėmesį. Prižiūrėtą odą pastebi ir vaikinai.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis