5 žvaigždžių vaikai, kurie stulbinamai panašūs į tėvus (FOTO)

Interneto platybėse pasklidus nuotraukai su Harry Styles „dvyne“ nusprendėme paieškoti ir garsiausių pasaulio žvaigždžių antrininkų. Beje, toli jų ieškoti nereikia. Pasirodo, dauguma jų yra visai šalia... tai jų vaikai!

Tomas Hanksas ir Colinas Hanksas. Jaunėlis Hanksas pretenduoja į aukso medalį obuolys nuo obels netoli rieda konkurse. Tokios pačios akys, nosys, siauros lūpos ir net veido forma. Tai, jog Colinsą gatvėje maišo su garsiuoju tėčiu, beveik nekyla abejonių. Beje, žmonės kalba, jog Colinsas paveldėjo ne tik identišką išvaizdą, tačiau ir tokį patį charakterį. Ramus, optimistiškas, atviras ir nuoširdus - toks yra Colinsas. Lygiai taip pat pramogų pasaulyje kalbama ir apie Tomą. Beje, Colinas seka tėvo pėdomis ir profesinėje srityje, nes jį galima išvysti daugelyje kino serialų. 


Yolanda Foster ir Gigi Hadid. Amerikietė, garsioji manekenė Gigi Hadid iš savo vokiečių kilmės mamos Yolandos paveldėjo įspūdingą išvaizdą. Juk Yolanda kadaise buvo įžymus modelis, kuris išlaikė savo modelišką išvaizdą ir iki šių laikų. Gigi, žinoma, seka mamos pėdomis ir drąsiai skinasi kelią modelių olimpo link. Negali nepastebėti panašių motinos ir dukters veido bruožų - putlių lūpų, žalių akių. Nors Yolandos nosis, jei tik mūsų akys neapgauna, stipriai pakoreguota chirurgų, bendro mamos ir dukros panašumo nepaneigsi. Visai šaunu būtų, jog jos sudalyvautų mamos ir dukros fotosesijoje... lažinamės, jog nuotraukos sulauktų populiarumo!

Yolanda Foster ir Gigi Hadid
Yolanda Foster ir Gigi Hadid
Vida Press

Deividas Bekhemas ir Brooklynas Bekhemas. Brooklynas jau senokai žinomas jaunajai publikai: juk Instagramo paskyroje jis turi daugybę sekėjų, o dauguma panelių tiesiog aplsta dėl jo įspūdingos išvaizdos. Tikrai yra ko alpti, juk Brooklynas paveldėjo garsiojo tėčio, futbolininko Davido vyriškus ir dailius bruožus. Tai pastebėjo ir modelių agentūros, kurios tiesiog graibsto Brooklyną fotosesijoms ir drabužių demonstravimams. Kad Brooklynas charizmatiškas - nėra ko ir kalbėti, vien jau ko verti jo nuotykiai su įvairiomis merginomis. Tačiau tai nereiškia, jog Brooklynui prognozuojama palaidūno dalia. Kai turi tokį mamos Victorios ryžtą, kuris gali kalnus nuversti, paslysti neįmanoma.

Deividas Bekhemas ir Brooklynas Bekhemas
Deividas Bekhemas ir Brooklynas Bekhemas
Vida Press

Jennifer Garner ir Violeta Affleck. Nors mažoji Violeta perėmė ir gražuolio tėčio Beno Afflecko bruožus, vis dėlto niekas nepaneigs, jog mergaitė paveldėjo motinos grožį. Tiesa, šiuo metu Jennifer ir Benas išgyvena ne patį šviesiausią laikotarpį. Žiniasklaidoje pasklidus žiniai, jog garsioji pora skiriasi, ko gero, nukentės ir Violeta... juk tėvų skyrybos dažnai paliečia vaikus net labiau nei pačius tėvus. Kaip bebūtų, tai, jog Violeta paveldėjo įspūdingus tėvų bruožus, nėra abejonių. Gerbėjai jai žada ne tik aktorės, bet ir modelio ateitį. Matyt, mūsų laukia modelių era: juk kone kiekvienos žvaigždės sūnus ar dukra ragauja modelių duonos.

Jennifer Garner ir Violet Affleck
Jennifer Garner ir Violet Affleck
Vida Press

Judas Lawas ir Rafferty Lawas. 18 - metis Rafferty savo išvaizdos pasiekimais konkuruoja kartu su Brooklynu dėl garsių tėvų vaikų žavingiausiojo vardo. Ko gero, šie du gražuoliukai susitinka ir modelių pasaulio užkulisiuose, nes jaunasis Rafferty taip pat modeliauja. Rafferty iš Judo paveldėjo tokį patį ramų žvilgsnį ir... subtilų balsą. Bent jau taip sako tie, kurie yra bendravę su Rafferty. Na, o Judo balsas, ko gero, skamba tavo ausyse, nes tokio žemo, subtilaus ir patrauklaus aktoriaus balso pamiršti tiesiog neįmanoma.

Judas Lawas ir Rafferty Lawas
Judas Lawas ir Rafferty Lawas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis