Akivaizdūs ženklai, kad trauki vaikiną. Atskirk juos!

Ką tik susitikai akis į akį su savo simpatija, širdis šoka iš krūtinės, galvoje dūzgia bičių avilys, ir visgi... flirtavo jis su tavimi ar ne? Atskirk tikruosius vaikino flirto ženklus!

Galingasis akių kontaktas. Akys - sielos veidrodis, todėl nesuklysi stebėdama vaikino akis. Jis žvelgia į tave tiesai ir ilgai? Tu jam labai patinki ir jis nesidrovi to parodyti. Jei jis trumpai meta į tave žvilgsnį, gal tu jam nerūpi? Tačiau greičiausiai jis paprasčiausiai nedrįsta į tave žvelgti ilgiau, nes jam tiesiog kerta kojas!

Balso strigimas. Jis žiojosi kažką sakyti, tada pamatė tavo akis ir... užstrigo. Nepulk jo vertinti lyg nemokančio komunikuoti: tai akivaizdaus patikimo tau būdas ir kartais tai net mėginimas flirtuoti! Deja, nelabai sėkmingas...

Jis trina rankomis. Arba nervingai judina koją. Toks nevalingas vaikino kūno judesys išduoda, jog vaikinas spirgėte spirga iš susijaudinimo būdamas šalia tavęs. Pasinaudok tuo: pabūk tuo momentu su juo švelni, taip nuramindama jį ir lyg nebyliai sakydama, jog ir tu jam simpatizuoji. Taip jis atsipalaiduos ir laisviau elgsis.

Vaikinas atkartoja tai, ką darai tu. Pastebėjai, jog vaikinas atkartoja tavo mimiką, gestus ar žodžius? Jis net tik mano, jog esi šauni ir turi gerą charakterį, bet ir, ko gero, tau simpatizuoja. Toks tavo veiksmų atkartojimas iš tiesų gali erzinti, tačiau kitą vertus, tau gali ir labai patikti.

Jis juokiasi iš bet kokio tavo pasakymo. Vaikinai, kurie šypsosi net ir girdėdami tai, kas paprastai kitiems nesukeltų juoko - be abejonės yra tau simpatizuojantys. Belieka tik tuo džiaugtis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis