Pirmojo karto baimė - ar lengva jos išvengti? (N - 18)

Pirmojo karto su vaikinu užmiršti neįmanoma. Jis įsimena visam gyvenimui, nes tu pirmą kartą pajauti tikrą intymumą ir ryšį su kitu žmogumi. Vis dėlto kai kurioms merginoms pirmasis kartas apkarsta...

Tai įvyksta dėl didelės baimės - ar viskas pasiseks, ar skaudės, ar vaikinas bus švelnus, ar bus malonu ir taip toliau. Be to, gali kilti aibė kitų neraminančių klausimų, kurie trikdo pirmojo karto džiaugsmą ir malonius potyrius. Tad kokios yra problemos, dažniausiai iškylančios panelėms pirmojo karto metu?

Kokios yra pirmojo karto problemos ir kaip reikėtų jas spręsti?

Vaikinas manęs nesujaudins, o tuomet gali skaudėti

Taip, iš tiesų, merginoms, kurios nėra tinkamai susijaudinusios, pirmas kartas gali būti skausmingas. Todėl privalu vaikinui imtis iniciatyvos ir pirmąjį kartą pradėti ilgomis glamonėmis. Jei tavo mylimas žmogus skuba, nuramink jį, patark jam neskubėti, viską atlikti iš lėto. Merginos yra gana jautrios aplinkybėms, todėl pasirūpink, jog vieta, kurioje mylitės, būtų tau saugi ir artima. Vargu, ar galėsi tinkamai susijaudinti, jei pirmas kartas vyks vietoje, kurioje jautiesi nejaukiai.

Neramina skausmo pojūtis

Jei vis dėlto, net ir susijaudinus, mergina junta skausmą, būtina į pagalba pasitelkti lytėjimą pirštais. Galbūt vaikinas tau padėtų susijaudinti pirštais, arba tu pati padėk sau, liesdama pirštais jautriąją vietelę. Be to, efektyvus būdas yra lubrikantų naudojimas, lubrikantas padeda sudrėkinti TĄ vietą, o tai gerina pirmojo karto patirtį.

Noriu patirti malonumą, ar pavyks?

Kad ir kaip visos trokšta didelio malonumo pirmojo karto metu, deja, bet ne visoms lemta tai patirti. Pirmojo karto metu malonumą patiria tik... 30 procentų visų merginų! Kitoms merginoms malonumas nėra lengvai įkandamas. Tačiau nereiktų nusiteikti, jog nebus malonu. Pasistenk prieš pirmą kartą atsipalaiduoti. Pavyzdžiui, jei žinai, jog šią naktį su vaikinu įvyks pirmas kartas, nueikite kartu į kiną, pavakarieniaukite. Nekelk sau streso, kuris visai nebūtinas.

Mane glumina, jog pasirodysiu vaikinui nepatyrusi

Tave mylintis, suprantantis ir gerbiantis vaikinas niekuomet neleis tau pasijusti blogai pirmojo karto metu. Svarbu jam pasakyti, jog tai tavo pirmas kartas. Nebijokite komunikuoti ir pasikalbėti. Beje, kalbant apie pozas, saugiausia yra vadinamoji misionieriaus poza, tai yra, kai vaikinas yra viršuje. Ši poza ne tik sumažina skausmą, bet ir yra saugi tuo atžvilgiu, jog nereikalauja iš tavęs kokių nors ypatingų gebėjimų.

Bijau, jog po pirmo karto pastosiu

Šiai problemai spręsti tinkamas yra tik vienas būdas - naudoti apsaugos priemones. Jos būtinos ne tik su vaikinu mylintis pirmą kartą, tačiau ir visus kitus kartus. Apsaugos priemonės garantuoja ne tik apsaugą nuo neplanuoto nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plinančių ligų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis