Asmenybė: ką tavo skonis vaikinams išduoda apie tave?

Iš mūsų pomėgių, interesų, draugų rato ir aprangos stiliaus galima labai daug ką pasakyti apie mūsų asmenybę. Taip pat nemažai ką galime spręsti apie save atidžiau patyrinėjusios, kokie vaikinai mums patinka.

Vaikinų yra įvairiausių. Vis dėlto yra 10 pagrindinių vaikinų tipų, kurie dominuoja pasaulyje. Jei randi vieną iš tau patinkančių vaikinų tipų, paskaityk apie save. 

1. Kenų stiliaus gražuoliukai, vadinamieji patinai. Tokie vaikinai, kurie traukia visų akį savo įspūdinga išvaizda, patinka kone visoms merginoms. Vis dėlto dauguma merginų nusivilia su jais susipažinusios artimiau. Graži išvaizda kelia didelius reikalavimus, tačiau ne visada ji garantuoja puikų vidų. Tačiau jei tave lyg magnetas traukia vien išoriniu grožiu kerintys vaikinai, esi ta, kuri priklauso masėms. Tau patinka tai, ką mėgsta dauguma. Aplinkiniai tave laiko kiek naivoka, nors galbūt tokia visai nesi. Lengvai gali pasiduoti kitų įtakai, todėl būk atsargi, ypač kurdama santykius su gražuoliukais!

2. Romantiškieji vaikinai. Vaikinai, kuriems nesvetima romantika, pasimatymai ant jūros kranto ir gitaros brazdinimai prie laužo yra daugumos panelių svajonių vaikinai. Vis dėlto, jei tau patinka tokie vaikinai, gali būti, jog esi ta, kuriai gyvenime trūksta šilumos. Esi išsiilgusi jausmų, bet tai reiškia, jog esi mergaitiška ir jautri asmenybė.

3. Vienišiai, nepaisantys jokių taisyklių. Jei tave traukia katinai, kurie vaikšto vieni, tai visai nereiškia, jog ir tu esi lygiai tokia pati. Meilėje dažnai tinka pasakymas, jog pliusas traukia minusą, todėl jei tau patinka toks vaikinų tipas, ko gero, tu - nuoširdi, atvira, geranoriška asmenybė, kuri nori prisijaukinti tą vienišą katiną ir parodyti jam, kiek meilės ir šilumos gali duoti.

4. Atsakingieji, rimti vaikinai. Jei tavo vaikino idealas - rimtas, mokslus kremtantis ar jau baigęs vaikinas, tu tikrai nesi mergina, kurią aplinkiniai galėtų pavadinti palaida bala. Tau svarbu ne žmogaus išorė, o jo vidus. Esi ta, kurią galima vadinti panele tobulybe, nes stengiesi nuolatos save lavini, tobulinti, skaitai knygas ir mėgsti vakarus koncertuose ar spektakliuose.

5. Vaikinai, kurie mėgsta kontroliuoti. Kai kurias merginas traukte traukia vyriško tipo vaikinai, kurie yra linkę dominuoti ir vadovauti. Tu esi ta, kuriai visuomet reikia, jog kažkas tave pastūmėtų į priekį, patartų ar pamokytų. Nesi iš tų, kurios yra linkusios lyderiauti. Jei yra galimybė, visuomet leidi vadovauti kitiems.

6. Vėjavaikiai, kuriems svarbiausia - draugai ir linksmybės. Nieko negali sau padaryti - kreipi dėmesį tik į tuos, kuriems nesvetimos linksmybės? Matyt, būsi ta, kuri irgi dievina vakarėlius. Žmonės, kuriuos traukia aštrūs pojūčiai, dažnai būna tie, kurie mėgsta eksperimentuoti, nebijo iššūkių ir yra tikros kompanijos sielos. Arba atvirkščias variantas. Gali būti, jog esi ta, kuri slapčia trokšta būti vakarėlių liūte, tačiau nedrįsti pernelyg atsiskleisti. 

7. Vaikinai, kurie visiems yra draugai. Tai itin komunikabilūs ir benraujantys vaikinai, kurie, beje, traukia ir kitas merginas it magnetai. Tu garantuotai esi ta, kuri dievina konkurenciją. Tau nuolatos patinka konkuruoti, be to, esi ryžtinga ir drąsi. 

8. Sportą dievinantys vaikinai. Jei tau patinka sportuojantys vaikinai, esi ta, kuriai yra labai svarbi išvaizda - tiek merginų, tiek vaikinų. Esi ta, į kurią visi stengiasi lygiuotis, dažnai esi komandos lyderė. Dievini jausmą, kai visi žvilgsniai yra nukreipti į tave. Dažnai būni dėmesio centre, o išgirdus apie ramius vakarus su knyga rankose, tave net nupurto.

9. Vaikinai, kuriems svarbiausia yra šeima. Šie vaikinai vertina ne tik šeimą - taip pat ramybę, stabilumą ir saugumą. Jei tau svarbu, jog vaikinas mylėtų savo artimuosius, tikėtina, jog ir pati esi švelni, maloni ir nuoširdi asmenybė.

10. Vaikinai, kuriems svarbiausia gyvenime - pinigai. Geras uždarbis tokiems vaikinams yra gyvenimo siekiamybė. Tai nėra smerktina, tačiau... jei tu ieškai vaikino, kuris turėtų nemažai pinigų, verta susimąstyti. Ar nesi viena tų, kurią žavi vien blizgučiai ir prabangūs daiktai? Tuomet galėtum būti palaikyta materialiste, o tai nėra sveikintina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis