5 merginų įsitikinimai, kurių vaikinai netoleruoja

Už mus gražias ir juos raguotus“ , - kikendamos sako panelės. Dėl mūsų grožio nesiginčysime, tačiau tai, jog ne vien vaikinai rodo ragus, irgi tiesa. Mes kartais taip pat turime tokių tvirtų įsitikinimų, kurie vaikinus šiek tiek erzina. Kokie gi jie?

Esu įsitikinusi, jog esu negraži. Mūsų kompleksai dėl išvaizdos tiesiog veda vaikinus iš proto! Jei visuomet esame apie save blogos nuomonės, tai ką jau kalbėti, kokia yra kitų žmonių nuomonė apie mus? Nuolat savo išvaizda besiskundžiančios panelės ne tik erzina, bet verčia jų gailėtis. Vaikinams patinka savimi pasitikinčios ir nebijančios pasijuokti iš savęs merginos. Tokios turėtume būti ne dėl vaikinų, o pirmiausia pačios dėl savęs. Juk lygiai taip pat, kaip mes matome save, mato ir aplinkiniai.

Esu įsitikinusi, jog išėjus į gatvę su netinkama apranga į mane visi spoksos. Išėjusios į miestą su vaikinu panikuojame, jog šiandien tikrai ne TA diena, kai turėjome pasipuošti būtent šia suknele. Ką gali atsakyti vaikinas? Pirmą kartą jis atsidūsta, antrą užverčia akis, tačiau jei pasiskundžiame trečią kartą, jis gali ne juokais susierzinti. Ne, nesiūlome tau vaikščioti apdriskusiai, tačiau nuolat burbėti dėl aprangos tikrai neverta - atsipalaiduok ir mėgaukis akimirka. 

Esu įsitikinusi, jog mūsų santykiai bus amžini ir mes susituoksime. Merginoms būdingos svajonės apie ateitį, tačiau kai mes pernelyg dažnai kartojame, kokia galėtų būti santykių ateitis, vaikinai išsigąsta. Be to, pradeda trauktis, nes pajunta spaudimą į kampą. Dauguma vaikinų yra linkę gyventi momentu, todėl svajos apie vestuves, jums padraugavus vos porą savaičių, juos gali gerokai sutrikdyti.

Esu įsitikinusi, jog suvalgiusi šokoladinį batonėlį, priaugsiu tris kilogramus. Nuolatinis kompleksavimas dėl svorio vaikinus purto beveik taip pat, kaip kompleksavimas dėl išvaizdos. Iš tiesų, tai susiję. Jei suvalgiusios porciją ledų pradedame čiupinėti savo pilvą ir sakyti, jog jau, matyt, priaugome pora kilogramų, vaikinai tai palaiko beprotyste. Mylėkime ir gerbkime savo kūną, tačiau nuolatinis burbėjimas dėl svorio nesveika nei mums, nei jiems.

Esu įsitikinusi, jog tu flirtuoji su kitomis merginomis. Mes, panelės, esame gana akylos ir neretai spėjame užbėgti pirmiesiems kitų merginų flirto su mūsų vaikinais ženklams, tačiau kartais tai gali virsti manija. Jei nuolat vaikiną seksi akimis, kai šis pasisveikins su kita mergina, o jam pasisveikinus pulsi tardyti jį, jis tikrai nesijaus gerai. Kita vertus, jei jauti, jog į jūsų frontą braunasi kita mergina, būk pasiruošusi viskam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis