Atskleista, kaip vaikinas vilioja paneles: priverčia susimąstyti

Labas, mano vardas Tomas. Esu turėjęs gana nemažai panelių, todėl man atrodo, jog visai gerai išmanau merginų viliojimo techniką. Draugai sako, jog esu mergišius, nes vos pradėjęs santykius puolu į kitus.

Tačiau visai dėl to nenuogąstauju. Manau, jog tave, panele, sužavėčiau lengvai. Tu net nepajustum, kaip taptum žuvele mano tinkle. Nori, pasidalinsiu paslaptimis, kaip tave suvilioju? Paprasčiau nebūna. 

Ten, kur tu, ten ir aš

Jei man patinka panelė, aš visais įmanomais būdais stengiuosi atsidurti ten, kur yra ji. Jei nepavyksta, nepaliauju jai rašęs sms žinučių ar domėjęsis, kaip jai sekasi, naudodamas Facebooką. Žinot, tai panelių atžvilgiu visuomet suveikia! Joms reikia dėmesio ir jos yra pasirengusios jo gauti žymiai daugiau, nei jo trokšta vaikinai.

Nepaleidžiu tavęs žvilgsniu

Prisipažinsiu, esu įvaldęs žvilgsnio techniką labiau nei kas kitas. Merginas stebuklingai paveikia tai, jog aš stebeiliju joms tiesiai į akis. Kartais net mėgstu papokštauti, spoksodamas į jas gana įžūliai. Tas, kurios susinervina, palieku ramybėje, tačiau yra ir tų, kurios tokiu būdu atkreipia į mane dėmesį ir vėliau parašo man per Facebooką.

Sutrikdau tave

Gal merginos ir neprisipažįsta to, bet jos mėgsta žaidimą karšta - šalta. Ne, jums tikrai nereikia vien romantiškų prisipažinimų ir meilių apkabinimų. Daugumai jūsų reikia... dramų! Ką darau aš? Nerašau panelėms kelias dienas, o po to lyg iš niekur nieko jas prisimenu. Aiškiai flirtuoju su kitomis panelėmis, matydamas, jog mano simpatija į mane žiūri. Net jei leidžiu vakarą ant sofos, rašau panelei, jog iš tiesų linksminuosi kompanijoje, kur yra merginų. Jei manot, jog tai nesuveikia, labai klystate...

Kartais tave ignoruoju

Leidžiu sau ignoruoti panelę. Jei esame bendroje kompanijoje, kalbuosi su jos draugėmis. Tai ne tik panelei sukelia pavydą, bet ir motyvuoja siekti manęs dar labiau. Perpratau merginų psichologiją -kuo nepasiekiamesnis joms atrodau, tuo labiau jos linkusios mane vilioti.

Išlieku mistiškas

Ne, panelė manęs taip gerai neperpras. Jei perprastų, jai būtų nebeįdomu mane žavėti. Todėl stengiuosi jos akyse išlikti paslaptingu. Tikrai nepuolu pasakoti apie savo šeimą ar artimiausius draugus per pirmąjį pasimatymą. Ir per antrąjį. Apskritai, išlieku paslaptingu, kol nepajaučiu, jog panelė man aiškiai simpatizuoja.

Mėgstu manipuliuoti tavo emocijomis

Faktas lieka faktu. Merginos tikrai yra emociškesni padarai, nei vaikinai. Todėl jei tau kyla neigiama emocijų banga, aš jos nestabdau. Leidžiu tau išsilieti, išsikalbėti ar išsiverkti. Manęs tavo emocijos, kaip bebūtų, jau nejaudina. Pripratau prie merginų nuotaikų kaitų. Tai veikia tarsi magnetas - pamačiusios, jog nepuolu jų guosti, merginos iš pykčio dar labiau trokšta mane suvilioti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis