5 žinutės, kurias kiekvienas vaikinas norėtų gauti

Yra 5 žinutės, kurias kiekvienas be išimties vaikinas trokšta gauti iš merginos. Pasisemk idėjų. Tik patarimas - nesiųsk panašaus turinio žinučių visų paeiliui. Juk gero privalo būti po kąsnelį!

Ką tik peržiūrėjau visą Vampyrų dienoraščių sezoną. Iano Somerhaldero grožis neapsakomas,  bet tu man atrodai kur kas žavingesnis“ , - patikėk, vaikino palyginimas su žavia įžymybe jau ir taip yra glostantis širdį, o dar jeigu vaikiną išaukštini... jis garantuotai susilydys.

„Esu šauniame koncerte, balsas nuo dainavimo užkimo, o kojos nuo trypčiojimo pavargo. Kur esi tu???“, - tokia žinutė privers vaikiną manyti, jog tu, šauniai leisdama laiką, nepamiršti pamąstyti ir apie jį. Tai - didelis simpatijos įrodymas, nes juk besilinksmindami žmonės gali užmiršti viską aplinkui. O tu tarsi netiesiogiai pasakai jam, jog vis dėlto galvoji apie jį net ir būdama linksmybių sūkuryje.

„Ką tik parduotuvėje išsirinkau tokią suknelę, kuri, neabejoju, tinka pasimatymams šiltame ore“, - jei vaikinas jau ir taip planuoja susitikimą su tavimi, šiam kils dar didesnis azartas tave kažkur kviesti, kai žinos, jog susitikimui kruopščiai rengiesi. Ypač su gražia suknele! Jis neabejotinai pradės svajoti apie tave.

„Tavo pataisytas kompiuteris veikia taip greitai, kaip niekada anksčiau“ , - vaikinai tiesiog dievina, kai yra giriami jų pasiekimai, ypač technologinėje srityje. Žinoma, aiškus ir be užuolankų gyrimas niekuomet nebus toks glostantis savimeilę (gali būti per daug akivaizdus...) nei šiek tiek užslėptas. Išlaikyk paslaptį ir padaryk taip, jog vaikinas dar ilgai mąstytų apie tavo žinutę. 

„Tu. Aš. Pica. Filmas. Mano namai. Būk čia už pusvalandžio“ , - kiekvieno vaikino širdį tokia žinutė garantuotai privers plakti stipriau. Ramus filmų vakaras? Gali būti, tačiau tikėtina situacija - bučinių lietus! Ko daugiau galėtų norėti vaikinas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis