Padaryk taip, kad jis tave įsimylėtų: 6 gudriausios taisyklės

Kartais atrodo, kad vaikinas tau rodo dėmesį, maloniai elgiasi, tačiau iš draugystės zonos niekaip nepavyksta išeiti. Gali būti, kad tiesiog nežinai mažų gudrybių, kaip priversti vaikiną tave įsimylėti!

Sakoma, kad meilė akla ir per prievartą mylimas nebūsi. Tačiau mokslininkai patvirtina: tam tikri biologiniai dalykai lemia, kodėl dėl vienų žmonių pametame galvą, o į kitus net nenorime pažvelgti. Sužinok, kokie veiksmai laimės tau vaikino simpatiją!

Žvilgsnis

Įsimylėjėliams nereikia nei valgyt, nei gerti, tik vienas kitam į akis žiūrėti. JAV mokslininkai išsiaiškino, kad įsimylėjusios poros bendraudamos net 75% laiko praleidžia žiūrėdami vienas kitam į akis. Todėl kai kitą kartą sutiksi savo simpatiją, nenuleisk nuo jo akių. Jam sugrįš prisiminimai apie paskutinį kartą, kai buvo įsimylėjęs, ir jo organizmas ims išskirti elementą, kuris ir lemia, ar jaučiamės įsimylėję, ar ne. Tikras meilės eliksyras! Tai pat labai svarbu akių vyzdžiai: kuo jie didesni, tuo asmuo mums atrodo patrauklesnis. Stenkis su simpatija bendrauti prie pritemdytos šviesos, taip išsiplės vyzdžiai.

Pabūk princese

Vaikinui už viską svarbiau yra asistuoti. Todėl neužmiršk sureikšminti net mažiausios jo padarytos paslaugos tau. Kai įsimylime, norime dėl savo mylimojo stengtis, todėl jei nuolat leisi vaikinui tau padėti ir asistuoti, ilgainiui jis pradės jausti, kad tu jam patinki. Juk labiausiai stengiamės tik dėl mylimųjų!

Būk ne ta, kuriai reikia vaikino, o ta, kurios reikia vaikinui

Pasakyme, jog savo mintimis prišauksime meilę, yra dalis tiesos, tačiau vis dėlto visuomet reikia išlikti ta, kuri kausto vaikinų dėmesį per daug apie tai negalvodama. Vaikinai tiesiog dievina atsipalaidavusias ir ramias merginas, kurioms nė motais, ar į jas šiuo metu žiūri koks priešingos lyties atstovas.

Stebėk taikinį

Tyrimai rodo, kad įsimylėję poros rečiau linkę atitraukti žvilgsnį vienas nuo kito, net jei įsiterpiama į jų pokalbį. Panaudok šią gudrybę savo naudai: kai kalbėsiesi su simpatija ir kas nors jūsų pokalbį sutrikdys, lėtai ir nenoromis nusuk nuo jo akis, lyg tavo žvilgsnis būtų panašus į karamelinį saldainį, bet tuoj pat vėl pradėk į jį žiūrėti. Taip apgausi savo simpatijos smegenis ir jis manys, kad tarp jūsų tikrai kažkas dedasi.

Iš pradžių būk arti, o vėliau tapk nepasiekiama

Pažinties pradžioje vaidinti išdidžią karalienę - prastas sprendimas. Verčiau elkis draugiškai, nuolat rask progų būti šalia tau patinkančio vaikino, stenkis jį "prisijaukinti". Ir kai tik pajusi, kad jis tau šį tą pradeda jausti, dink iš akiračio. Leisk jam tavęs siekti, ieškoti, nes tokiu elgesiu sukėlei jam trūkumo pojūtį, vaikinas jaučiasi, kad nori to, ko negali turėti. Štai čia gali būti nepasiekiama ir diktuoti taisykles. Vaikinai dėl to eina iš proto...

Nepamiršk, kad mylėti reikia mokytis, neužtenka vien hormonų ir emocijų

Erichas Frommas pavadino meilę „valios aktu“. Jei nesimokysi meilės įgūdžių, santykiuose tavęs neabejotinai laukia depresija – ne tik dėl to, kad neužmegsi stipraus ryšio, bet ir dėl to, kad daug kur teks nusivilti ir nuvilti partnerį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis