5 požymiai, jog tau būtinai reikia vaikino

Gal apie tai akivaizdžiai negalvoji, tačiau tavo elgesys kalba pats už save. Egzistuoja penki pagrindiniai požymiai, kurie rodo, jog tau būtinai reikia vaikino!

Jei atpažįsti save bent trijuose iš penkių požymių, žinok, jog vaikinas šiuo metu tau būtų geriausia, kas gali nutikti.

1. Jautiesi vieniša net ir draugų būryje. Negali sakyti, jog tau liūdna ar nejauku, tiesiog net ir būdama tarp draugų jautiesi apatiška viskam. Lyg ir džiaugiesi, tačiau giliai širdyje šalta. Tave galėtų nudžiuginti tik vaikinas...

2. Dažnai įsijungi romantinius filmus tam, jog trumpam pagyventum vizijoje. Šiandien bloga diena, o tu sumąstei pažiūrėti romantinį filmą vien tam, jog ji bent kažkiek praskaidrėtų. Juk filmo scenos - tavo gyvenimo svajonė ir ateities planai. Visko gali būti, jog tokių filmų žiūrėjimas reiškia, kad tau būtinai reikia vaikino. Kaip kitaip išpildysi savo svajas?

3. Piktai žiūri į kiekvieną praeinančią porelę. Besiglėbesčiuojantys įsimylėjeliai tave erzina, nors tu ką. Ar būtina jiems taip akivaizdžiai rodyti savo jausmus viešumoje? Ar negali jie susitramdyti? Pyktis gali reikšti, jog ir tu trokšti tokių pačių jausmų. Deja, neigiamomis emocijomis nieko nepasieksi.

4. Varstai žvilgsniu kiekvieną vaikiną. Negali savęs sustabdyti - nuolat nužiūrinėji simpatiškesnį vaikiną, kartais gal net per daug įžūliai. Galbūt tu iš prigimties esi vilioklė, o gal taip elgdamasi tikiesi sutikti vaikiną? Ir vienu, ir kitu atveju, vaikino kompanija tau nepamaišytų.

5. Negali savęs niekur realizuoti. Įsilieji į naują kompaniją, pradedi dainuoti, sportuoti ar groti kokiu nors instrumentu, bet vistiek neatrandi laimės ir pilnatvės? Ko gero, tavo tuštumą galėtų užpildyti mylimas žmogus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis