Vaikinai atviri. Ko turėtų pasimokyti panelės?

„Ne vaikinams mus mokyti!“, - sakysite jūs ir būsite teisios. Mes pačios esame geriausios savo pačių mokytojos ir klystame, atrandame bei tobulėjame pasikliaudamos daugiausiai savimi.

Tačiau kartais visai smalsu įlįsti į vaikinų galveles ir pašniukštinėti, ką jie galvoja apie mus. Paskaityk, ko, vaikinų teigimu, galėtumėme pasimokyti.

Atsipalaidavimo. Dažnai vaikinai mato mus susikausčiusias, susimąsčiusias ar besijaučiančias nejaukiai. Nors jie bando mus nuraminti, atpalaiduoti ir padėti mums pasijusti saugiai, daugelis panelių vis tiek kompleksuoja ir negali visiškai atsipalaiduoti.

Atvirumo. Nors merginos dažnai būna plepesnės nei vaikinai, tai nereiškia, jog jos daugiau atsiveria. Juk dažnai būna taip, jog ilgai tylėjusios ir nesakiusios apie problemas prabylame, o tada jau laikykitės... Vaikinų nuomone, vertėtų sakyti viską taip, kaip yra ir nedelsti.

Subtilumo. Yra merginų, kurios dažnai nejaučia ribų, ypač kalbant apie stiliaus ar makiažo subtilybes. Daugelio vaikinų nuomonė yra tokia: kas per daug, tas nesveika. Todėl kartais, jų nuomone, vertėtų pabūti šiek tiek subtilesnėmis.

Mokėjimo patylėti. Visos mes mėgstame šnekėti, tačiau kartais verta ir prikąsti liežuvį. Ypač, kai esame didelėje kompanijoje. Netyčia leptelėtas sakinys apie vaikino kambaryje besimėčiusias nešvarias kojines gali jį tikrai sutrikdyti.

Kantrybės. Nors kantrybės turėjimas nepriklauso nuo lyties, būna situacijų, jog vaikinai nori, kad būtumėme kantresnės. Pavyzdžiui, kai šie taiso automobilį ar ką nors remontuoja, o mes norime keliauti vakarienės. Tokiu atveju zyziame, o vaikinų galvoje sukasi tik tai, jog jie norėtų, kas būtumėme kantresnės.

Buvimo savimi. Vaikinų niekas taip nežavi, kaip pasitikėjimas savimi. Ir, jų nuomone, daugeliui panelių to trūksta. Ar jie patys yra geri mokytojai - tai jau priklauso nuo kiekvieno vaikino tipo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis