Kalbos menas: 5 sakiniai, kuriuos pasakydama greitai pelnysi dėmesį

Kai kurios merginos svetimoje kompanijoje, ypač, kur taip pat yra jų simpatija, jaučiasi drąsiai ir užtikrintai. Jos laisvai pradeda pokalbį, moka užmegzti ryšį ir iš karto aplinkiniams sudaro gerą įspūdį.

Kitos, nors ir būdamos mielo charakterio merginomis, dažnai jaučiasi nedrąsiai naujoje kompanijoje. O jei dar priešais jas sėdi joms patinkantis vaikinas! Kaip nugalėti savo baimę? Yra penki sakiniai, kuriais pasinaudojusi neprašausi pro šalį. Priešingai - turėsi galimybę užmegzti įdomų pokalbį.


1. Pažerk vieną kitą komplimentą. Tik ne saldų ar verčiantį abejoti - susirinkai čia bendrauti ar meilikauti. „Tavo batai (palaidinė, rankinukas, marškiniai) labai gražūs“, - gali pagirti ką nors iš kompanijos. Gal atrasite bendrumų? Gal tu turi tokį patį švarkelį? Juk smagu apsikeisti nuomonę apie bendrą pirkinį.


2. Pasakyk tai, kas vienytų visą kompaniją. Pavyzdžiui, jei kartu valgote, tark: „Kokia skani pica su grybais“ ar panašiai. Tai tik vienas variantų, tačiau priklausomai nuo aplinkos pasakyk tai, į ką visi galėtų atkreipti dėmesį ir atsakytų į tavo komentarą. 


3. Pasiteirauk apie tai, kas vyko neseniai, tarkime: „Kaip sekėsi savaitgalį?“. Kartais pokalbio užmezgimui pakanka bendrysčių, o vienas jų - neseniai įvykę įvykiai, renginiai, praėjusios poilsio dienos. Visai gali būti, jog pokalbis pasisuks apie savaitgalio nuotykius, o tuomet pokalbis bus kur kas linksmesnis.


4. Venk išsišokimų ir ginčų. Naujoje kompanijoje neverta iš karto rodyti savo tikrojo charakterio, verčiau išlikti paprastesnei. Jei kyla noras kažkam paprieštarauti, verčiau sakyk: „Aš gerbiu tavo nuomonę, tačiau dėl vieno teiginio tau paprieštaraučiau“. Taip parodysi, jog kažkas tau nepatinka ir galėsi išsiaiškinti viską su pašnekovu.


5. Pradėk pokalbį nuo lengvų temų. Nesistenk pasirodyti kuo protingesnė ar šaunesnė, ypač jei nauja kompanija visai nenusimano apie molekulinę biologiją, kurią tu studijuoji. Tinkami pasakymai: „ Girdėjau, rytoj bus šilta“ ar panašiai. Nustebsi, kiek pokalbių prasideda nuo banalių orų temų! Juk jos iš tiesų visiems aktualios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis