TOP - 10 tiesų, kurių tu galbūt nežinai apie vaikinus

Vaikinai, vaikinai, vaikinai... Kad ir kaip mes besistengtumėme, jie visuomet sukasi mūsų galvoje. Jei iš tiesų pamąstytume, kiek iš tikrųjų mes apie juos žinome? Gali būti, jog visai nedaug.

Paskaityk TOP - 10 tiesų apie vaikinus, kurių gali ir nežinoti. Gal kažką pritaikysi ir savo pačios bendravime su vaikinais?

1. Jeigu vaikinas pradeda kalbėti apie tikruosius savo jausmus, nenusigręžk manydama, jog tai tik dar vienas jo pajuokavimas. Kai vaikinas rimtu tonu pradeda kalbėti apie jūsų santykius, tai ženklas, jog jūsų draugystė jam tikrai svarbi. Todėl nepalaikyk to paprasčiausiu juokeliu. Vaikinai tokius žodžius taria tikrai ne kiekvieną dieną, todėl verčiau įsiklausyk.

2. Jei vaikinui patinka mergina, jis tikrai jos sieks. Kad ir kiek kartų mąstei - gal tau patinkantis vaikinas nerodo dėmesio dėl to, jog tiesiog neturi laiko ar nėra pasirengęs naujiems santykiams, klysti. Vaikinas, kuriam iš tikrųjų patiksi, padarys viską, jog būtum jo.

3. Ne visi vaikinai yra drėbti iš vieno molio. Jei vienas vaikinas paliko randą tavo širdyje, nereiškia, jog visi vaikinai bus linkę tave skaudinti. Turi suvokti, jog tavo kelyje gali pasitaikyti ir tave mylintis bei gerbiantis vaikinas, tiesiog nereikia užsiblokuoti. Būk atviresnė, komunikabilesnė ir pamatysi - tuoj pat sulauksi rimto vaikino dėmesio.

4. Vaikinai dievina merginų iniciatyvą. Kas tai bebūtų - ar kvietimas papietauti, ar iniciatyva intymiuose santykiuose, vaikinams patinka, jog pati mergina dėl jų stengiasi ir kovoja. Ledo karalienės patinka tik tol, kol nepradeda tirpti...

5. Vaikinai yra linkę nužiūrėti kitas paneles. Tai nustatyta mokslininkų, mat vaikinų akys dažniau nukrypsta simpatiškesnio objekto link. Tiesa, pažiūrėjimas yra viena, visai kas kita - akivaizdus flirtas, todėl tau būtina tai atskirti.

6. Nėra neromantiškų ar nesugebančių tavęs padaryti laiminga vaikinų. Paprasčiausiai jie tiesiog nežino, kaip tai padaryti! Užvesk vaikiną ant kelio - pasakyk, kas tau patinka, ką norėtum veikti, kokio dėmesio trokšti. Patikėk, jei tylėsi, nelaimingos bus abi pusės.

7. Vaikinai nekreipia dėmesio į smulkmenas. Sena, bet gera tiesa - vaikinai tikrai nėra linkę pastebėti tavo naujos gėlėtos palaidinės ar tai, jog tu savo šukuoseną papildei keleta sruogų.

8. Buvimas su draugais ar futbolo žiūrėjimas jiems prilygsta vaikščiojimui po parduotuves tau. Lygiai taip pat, kaip tu patiri malonumą apsipirkinėdama ar gražindamasi, vaikinai patiria euforiją žiūrėdami rungtynes. Todėl leisk vaikinui tokiu būdu atsipalaiduoti. Įsivaizduok, jei tau kas nors uždraustų tavo mėgstamą grožio procedūrą!

9. Vaikinai gali galvoti apie gražią merginos išvaizdą, tačiau išorė niekada nepralenks vidaus. Taip jau yra, vien graži, tačiau šalta, nesirūpinanti ar humoro jausmo stokojanti panelė niekada nebus ta, su kuria vaikinai norės megzti ilgalaikius santykius.

10. Jei vaikinas tave švelniai traukia per dantį, tai beveik garantuotas ženklas, jog jam patinki. Vaikinai taip išreiškia savo simpatiją, todėl nepulk manyti, jog jis tavęs nemėgsta. Žinoma, jei tave erzina toks vaikino elgesys, pasakyk jam. Tik bendravimas ir kalbėjimasis yra raktas į abipusį susitarimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis