Požymiai, jog vaikinas ruošiasi tave palikti (ŽVAIGŽDŽIŲ PAMOKA)

Dar ne taip seniai žvaigždžių pasaulį supurtė žinia, jog buvęs „One Direction“ narys Zaynas Malikas negailestingai paliko savo sužadėtinę Perrie Edwards. Iš gražios pramogų pasaulio poros liko tik dūmas...

2013 metais susižadėjusi pora savo draugystės laikotarpiu patyrė visko - išsiskyrimų ir susitaikymų, tačiau šį kartą porelė išsiskyrė iš tiesų.

Dar nėra žinomas tikrasis motyvas, kodėl Zaynas Malikas nusprendė palikti savo sužadėtinę, tačiau faktas, jog Perrie tai tikrai nebuvo džiugi žinia. Kas ten žino, gal Perrie jau senokai, pasitelkdama pagalbon panelėms būdingą nuojautą, giliai širdyje žinojo apie ateinančias skyrybas. O gal priešingai - nepaisė Zayno šaltumo ir žinia apie griūnančius santykius ją pribloškė tarsi perkūnas iš giedro dangaus?

Kaip bebūtų, visuomet gerai yra apsidrausti. Todėl ir tu paskaityk, kokie yra pagrindiniai požymiai, jog vaikinas rengiasi skirtis.

Jis tampa labai uždaras, šaltas ir nekalbus. Vaikinas anksčiau su tavimi dalinosi viskuo - kiekviena kasdienos nuotrupa, slapčiausiomis svajonėmis, o dabar atsivėrė tylos siena? Tai gali būti ženklas, jog jis dabar svarstymo stadijoje - skirtis ar tęsti santykius. Aklai tuo tikėti nepulk, tačiau būk pasirengusi viskam.

Jis nebesiginčyja ir nekelia kivirčų. Jei vaikinas ruošiasi tave palikti, jis neturės motyvacijos ir jėgų aiškintis santykius. Todėl jei pastebėjai, jog jis tapo vangus, apatiškas ir nenori išsiaiškinti situacijų su tavimi, gali būti, jog jis galvoja apie tavęs metimą.

Jis nebesistengia dėl tavęs. Anksčiau sulaukdavai iš vaikino dėmesio - nuo gražaus žodžio iki gėlių puokštės, o dabar jis pamiršta net taip tau patikusius bučinukus žinutėse? Gali būti, jog jo dėmesys prigeso dėl to, jog jis nori skirtis.

Jis daugiau laiko praleidžia atskirai. Kai tik susipažinot, jo draugai skundėsi, jog jis visai juos pamiršo. O dabar jis tik ir leidžia laiką su jais. Nepavydėk, o viską racionaliai apsvarstyk - gal jis nenori leisti laiko su tavimi, nes ruošiasi skirtis?

Jis nebešneka apie jūsų ateitį ir planus. Tavo vaikinas visuomet buvo tas, kuri planuoja veiklą, keliones ar tiesiog tai, kur eisite pietų? O dabar jo pasiūlymų ir idėjų maišelis plyšo - niekuomet iš jo nebesulauki kalbų apie bendrus planus? Gali būti, jog jis tiesiog nuleido rankas ir ruošiasi skyryboms, todėl nebemato esmės kažko planuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis