5 klaidos, kurios merginos daro bučiuodamosis

Bučiniai teikia laimę ir dovanoja drugelių plazdėjimo širdyje jausmą. Vis dėlto dažnai panelei iškyla klausimų: ar aš gerai bučiuojuosi? Kiekvienos merginos bučiavimosi technika yra vis kitokia, tačiau yra bendros klaidos, kurias daro panelės.

1. Tu mąstai, koks bus kitas žingsnis. Galvojimas kas bus po to žlugdo visą romantiką, todėl užuot mąsčiusi apie tai, kas vyks toliau, pabandyk įsijausti į tą momentą ir pamiršti, kas galėtų įvykti už sekundės - kitos. 

2. Prisižiūrėjusi romantiškų filmų ar serialų, bandai atkartoti bučinių scenas. Taip, bučiniai filmuose iš tiesų įspūdingi, tačiau ar verta viską atkartoti? Verčiau bučiuotis taip, kaip nori ir moki, o ne bandyti kopijuoti mėgstamą serialo vietą, kurioje bučiuojasi mylimi herojai. Tai yra gana sunku padaryti, o per daug įsijautusi gali patirti ir nesėkmę.

3. Per ilgai delsi. Delsimas visuomet yra geriau, nei tiesus puolimas bučiuoti, tačiau jei bendraudama su vaikinu (ir tikrai širdyje norėdama jį pabučiuoti!) labai ilgai delsi, tiesiog prarasi daugiau bučiavimosi malonumo.

4. Negali atsipalaiduoti ir įsijausti į bučinį. Bučiuodamasi privalai pamiršti viską, kas yra aplinkui. Žinoma, tai padaryti gali tik tada, kai vaikinas tau tikrai patinka ir tu juo pasitiki. Jei žvalgaisi aplinkui, kai bučiuojatės, nutrauki bučinį dėl to, jog pro jus praėjo praeivis - bučinys nebus pats geriausias.

5. Kreipi dėmesį į tai, kaip bučinio metu atrodai. Bučinys yra veiksmas, kai privalai pamiršti viską aplinkui, o tuo labiau tai, kaip tuo momentu atrodai. Na ir kas, jog tavo sruoga užkritusi ant veido, o skruostai šiek tiek ištepti lūpų blizgiu. Atliekant bučinio veiksmą, visiškai atsipalaiduok.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis