Į ką pirmiausiai žvelgia vaikinai šiltu oru?

Šiluma ir karštis yra tai, ko mes, lietuvės panelės, laukiame kone visus metus. Juk šiltos, vasariškos dienos turi tendenciją greitai ištirpti, todėl jas privalome išnaudoti. Atostogos prie jūros, vakariniai pasivaikščiojimai mieste ar vakarojimas smagioje kompanijoje sode.

O kur kompanija, ten ir vaikinai, todėl štai ką jie šiltu oru pastebi pirmiausia, kai pamato mus.

Įdegis. Vasara yra metas, kai daugelis panelių pasipuošia gražiu įdegiu. Tačiau yra ir tokių, kurios saulės vonių paprasčiausiai nemėgsta. Todėl vaikinas iš karto atkreips dėmesį, mėgsti degintis ar ne.

Apranga. Šiltu oru apranga yra labai svarbu, tai pripažįsta ir vaikinai. Nevertėtų perlenkti lazdos ir labai išsirengti, tačiau ir su vilnoniu megztiniu vaikščioti yra nepraktiška.

Akiniai. Akiniai nuo saulės pirmiausiai atkreipia dėmesį, kai vaikinai pamato merginą. Jei jie tinkamos formos ir nėra per dideli (mat vaikinai kažkodėl nemėgsta musių tipo akinių...), tai gali būti puikus vasaros akcentas.

Plaukų būklė. Plaukams vasara reikia ypatingos priežiūros, nes jie linkę sausėti. Todėl jei vasarą patingi nukeliauti iki kirpyklos ir pasitrumpinti nuo saulės pašiurusius galiukus - visai gali būti, jog juos pastebės ne tik tavo geriausia draugė, bet ir vaikinai.

Pėdos. Pėdos vasarą yra ta kūno dalis, kuri yra ypač svarbi. Prižiūrėtos, dailios pėdos ir tobulas pedikiūras visuomet puošia. Pėdas yra linkę pastebėti ir vaikinai, mat daugelis vaikinų pripažįsta, jog pėdos jiems yra gražus dalykas.

Makiažas. Per karščius makiažas, jei yra ypač sunkus, yra linkęs nutekėti, nubėgti. Todėl jei einant prie jūros užtepsi dešimt lengvai vandeniu nuplaunamo blakstieno tušo sluosknių, po maudynių būsi tikrai pastebėta. Iš neigiamos perspektyvos. Todėl patarimas - makiažo vasarą naudok kuo mažiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis