6 žingsniai, kurių turi laikytis, jei nori turėti vaikiną

Mokykla, universitetas, gatvė ar parduotuvė - tau patinkantį vaikiną gali išvysti bet kur. Pamatai, patinka, bet neišdrįsti prie jo prieiti? Kas žino, gal tai vienintelis šansas su juo pradėti pokalbį... Tad būk drąsi!

Štai šeši patarimai, kuriais vadovaudamasi be vargo galėsi su vaikinu užmegzti ryšį.

1. Užduok jam klausimą, norėdama pradėti pokalbį. Jei nedrąsu pradėti pokalbį pasisveikinimu, šiek tiek pagudrauk - apsimesk, jog nežinai, kurioje vietoje yra kokia nors gatvė, kur mokykloje yra valgykla ar panašiai. Net jei iš tiesų viską puikiai žinai, vaikinas mielai tau pagelbės atsakydamas.

2. Pasakyk jam komplimentą. Kai jau pasiteirausi jo ko nors ir jūs pradėsite pokalbį, nepamiršk jam pasakyti kokio nors komplimento. Tai gali būti: gražus balso tembras, stilingi marškiniai ir panašiai. Ne vien vaikinai turi sakyti komplimentus - komplimentas gali būti puikus būdas užmegzti nuoširdesnį pokalbį.

3. Pagelbėk jam. Iš kalbos supratai, jog jam reikėtų pagalbos, pavyzdžiui, mokslo srityje? Pasisiūlyk pagelbėti, padėti. Juk geraširdingumas ir nuoširdumas visuomet pritraukia dėmesį, o ir pati nušausi du zuikius vienu metu - ir pagelbėsi žmogui, ir keliausi arčiau savo tikslo patraukti simpatijos dėmesį.

4. Nebijok atsiverti. Pradėjusi su vaikinu kalbėtis papasakok apie save - ką jūsų susitikimo vietoje veiki, ar čia mokaisi, kur eini ar kažkas panašaus. Jei vien įsimylėjėlės žvilgsniu žvelgdama klausysiesi vien tik jo, vargu, ar sudominsi vaikiną. Verčiau papasakok apie save, nebijok atsiverti.

5. Paprašyk jo telefono numerio. Nors telefono numerio paprašyti gali atrodyti sudėtinga užduotis, būk drąsi. Pareikšk, jog gal būtų puiku susirašyti mokslo tema ar pajuokauk, jog parašytum jam kritiniu atveju, pavyzdžiui, jei vėl pasiklystum gatvėje. Ko nedaryti? Nerašyk vaikinui pirma, sužinojusi jo numerį iš aplinkinių. Verčiau paprašyk jo pati.

6. Suorganizuok susitikimą. Jei nedrąsu pakviesti vaikiną į pasimatymą, suorganizuok susitikimą su jo draugais ir savo draugėmis. Kompanijoje jausiesi drąsiau - galėsi daugiau atsiskleisti, parodyti, jog esi linksma ir bendraujanti. Žinoma, jei jau po pirmo pokalbio su simpatija pakvieti jį į pasimatymą dviese, esi tikrai ryžtinga panelė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis