Faktai apie pirmą kartą, kurie keičia gyvenimą

Pirmas kartas su vaikinu yra apaugęs mitais ir stereotipais. Baisu, skauda, nemalonu, o dar nerimas dėl pastojimo... Vis dėlto emocinę pirmojo karto baimės pusę palikime aptarti kitam kartui.

Yra penki su pirmuoju kartu susiję faktai, kuriuos dar visai neseniai patvirtino patyrę specialistai. Ištyrę grupę žmonių jie nustatė, jog pirmasis kartas turi labai daug įtakos tolimesniam mūsų gyvenimui.

Kokius dar faktus išsiaiškino specialistai?

Pirmas kartas paveikia ateities santykius. Naujausios mokslininkų studijos išaiškino, jog pirmas kartas veikia paauglių ateities gyvenimą. Kaip pirmas kartas paveiks gyvenimą - teigiamai ar neigiamai, priklauso nuo pirmojo karto kokybės.

Kuo vėlesnė yra pirmojo karto patirtis, tuo geresni mokslo ir profesijos rezultatai ateityje. Pasirodo, mokslininkai padarė išvadą, jog kuo vėliau prarasime nekaltybę, tuo aukštesnius rezultatus rodysime mokslo srityje ateityje.

Jei pirmo karto patirtis bloga, tai gali turėti neigiamos įtakos ateities santykiams. Iš tiesų, jeigu pirmas kartas mums įsimena kaip neigiamą atspalvį turintis įvykis, mes galime susidurti su tuo, jog turėsime problemų mezgant intymų ryšį ateityje: baimė, nepasitikėjimas savimi, savo partneriu.

Panelės, kurios vėliau praranda nekaltybę, yra išrankesnės ir gali vėliau sukurti šeimą. Mokslininkų grupė išaiškino, jog panelės, kurios ilgai renkasi pirmojo karto partnerį, ateityje gali būti labai išrankios, kalbant apie ilgalaikius santykius. O tai, anot tyrėjų, gali turėti įtakos vėlesniam šeimos sukūrimui. 

Pirmas kartas yra geresnis su puikiai pažįstamu žmogumi. Specialistai išsiaškino, jog žmonės, kurie vienas kitą pažinojo seniai ir artimai bendravo, buvo linkę patirti geresnį pirmąjį kartą nei tie, kurie vienas kito beveik nepažinojo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis