10 dalykų apie meilę, kuriuos privalo žinoti kiekviena paauglė

Meilė yra tai, ką kiekviena iš mūsų patiriame labai skirtingai. Vis dėlto egzistuoja dešimt tiesų, kurias privalai įsidėmėti, jei esi paauglė. Ar visas meilės pamokas išmokai?

1. Jei vaikinas labiau simpatizuoja kitai merginai nei tau, tai nereiškia, jog ta mergina yra geresnė. Tau nereikia savęs lyginti su kita mergina - esi unikali ir patiksi vaikinui tokia, kokia esi.

2. Niekuomet nesusitikinėk su vaikinu tik dėl to, jog negali jam pasakyti „ne“. Skaudinsi ir jį, ir pati nebūsi laiminga.

3. Vaikinai nėra burtininkai ir mūsų minčių neskaito. Nemanyk, jog jis turėtų įspėti, jog šiandien būtent tas vakaras, kai norėtum nueiti su juo į pasimatymą, verčiau pakviesk pati.

4.Niekuomet nedaryk nieko, ko nenorėtum daryti, net jei su vaikinu draugauji. Ryžkis, jei tik esi tinkamai pasiruošusi ir saugi.

5. Vaikinai ateina ir išeina, draugės lieka. Kaip bebūtų, draugystė su merginomis dažnai būna stipresnė, nes vargu, ar išsiskyrusi su vaikinu, liksi gerais draugais su juo.

6. Apsirengusi lyg 25 metų mergina vaikinams labiau nepatiksi. Merginos, kurios rengiasi tarsi suaugusios, klaidingai mano taip labiau patiksiančios vaikinams.

7. Jei tavo simpatija yra draugės buvęs vaikinas, visuomet gauk leidimą. Juk nenori skaudinti savo draugės? Privalai sužinoti, ar ji jam nieko nebejaučia.

8. Niekuomet nemesk to, ką dievini, dėl trumpalaikės draugystės. Jei su vaikinu draugaujate ne itin ilgai, neišsižadėk dėl jo veiklos, kurią visuomet mėgai.

9.Jei tavo visos draugės turi vaikinus, nereiškia, jog ir tu turi turėti. Jūs visos - skirtingos, o ir meilė pas kiekvieną ateina skirtingu metu.

10. Jei jis sako, jog dėl kažkokių priežasčių nenori susitikti su tavimi, reiškia, jog jis nenori susitikti visai. Kaip skaudu bebūtų, dažnai už tų priežasčių ir išsisukinėjimų slypi karti tiesa - jis paprasčiausiai nenori susitikinėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis