Dešimt žingsnių, jog tavo metai būtų sėkmingi

Nors tavo gyvenimas - tavo tvirtovė ir vargu, ar galima įsakyti, kaip geriau tau gyventi, tačiau yra laiko patikrintų būdų, kaip padaryti, jog tavo metai būtų sėkmingi. Pradėk nuo dabar laikytis šių dešimties žingsnių plano ir pamatysi, jog greitai tau nusišypsos sėkmė.

Pirma... rask tai, kas tau labai patinka ir susikoncentruok ties tuo. Nesiblaškyk ir neskirk dėmesio dalykams, kurie tau iš tiesų nebus naudingi.

Antra... Būk pati sau geriausia draugė. Ar žinojai, jog laimingiausi yra tie žmonės, kurie išmoksta būti vieni? Žinoma, tai nereiškia, jog privalai atsiskirti nuo draugų ir pasirinkti vienišės gyvenimą. Tai reiškia, jog net ir būdama viena turi susigalvoti sau įdomios veiklos ir nepasinerti į nuobodulį.

Trečia... Būk ta, kuri prisijungia į grupes. Grupinis darbas, dalyvavimas kokios nors kompanijos veikloje sukelia bendrumo jausmą, kuris tave pakylėja atlikti prasmingus ir gerus darbus. Pamatysi, prisijungdama prie seniai svajoto būrelio smagiai praleisi laiką ir jausiesi naudinga.

Ketvirta... Neleisk užplūsti rudeniškoms nuotaikoms. Artėja ruduo, o su juo - ir slogesnės nuotaikos. Negalima joms pasiduoti. Kaip tai padaryti? Pakeisk ką nors - išvaizdą, sėdėjimo vietą klasėje ar ką nors, kas tave prablaškytų.

Penkta... Nebijok susirasti naujų draugų. Nebijok keisti savo draugų rato. Tave supanti aplinka gali keistis pagal tavo poreikius, todėl būk pasirengusi keisti savo pažįstamų ratą.

Šešta... Nebėgiok paskui kiekvieną į akį kritusį vaikiną. Yra merginų, kurios vos į akį kritus simpatiškesniam vaikinui, bėga paskui ir bet kokiomis priemonėmis stengiasi atkreipti jo dėmesį. Lakstymas paskui vaikinus užima laiką, kurį galėtum panaudoti efektyviau.

Septinta... Planuokis laiką. Rankinėje esanti užrašų knygutė tau tikrai nepamaišys, todėl užsirašinėk viską, ką planuoji nuveikti ateinančią dieną. Laiko planavimas būtinas toms, kurios visur vėluoja.

Aštunta... Būk optimistiška. Džiaukis be jokios priežasties, ir nesvarbu, jog kiti aplink tave yra surūgę - pabandyk būti ta, kuri džiaugiasi kiekviena smulkmena. Juk gali išmokti tapti laiminga!

Devinta... Kovok su stresu. Streso patiriame kiekviena - skyrybos su vaikinu, problemos mokslo srityje, kivirčai su tėvais ar kažkas panašaus. Privalai išmokti su juo susidoroti, išlikti ramesne ir neimti visko į širdį.

Dešimta... Būk sau teisinga. Nekritikuok savęs be reikalo, tačiau ir nepervertink. Turi objektyviai įvertinti savo elgesį ir klaidas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis