10 dalykų, kuriuos privalai padaryti prieš naujus mokslo metus

Besibaigiant vasarai ir prasidedant naujam sezonui, privalai suspėti padaryti bent kelis dalykus iš šio sąrašo! Pamatysi, įvykdžiusi bent vieną jų, galėsi džiaugtis sėkminga vasaros pabaiga...

1. Suorganizuok su savo draugėmis pižamų vakarėlį. Jo metu galėsite aptarti būsimus mokslo tvarkaraščius, pamokas ar paskaitas, mokytojus ar dėstytojus. O gal ir... vasaros nuotykius!

2. Pagaliau pabaik skaityti savo vasaros knygas. Juk liko visai nedaug iki rugsėjo pirmosios, o tu juk esi panelė, kuri laikosi savo užsibrėžtų tikslų?

3. Nors gyvename laikotarpyje, kuriame karaliauja virtualios erdvės, pasidaryk tikrų, ne kompiuterio ekrane matomų vasaros nuotraukų. Sudėk jas į gražų albumą arba pasidaryk koliažą ir pasikabink ant sienos. Visus metus galėsi prisiminti savo vasaros nuotykius!

4. Pasipraktikuok bent penkis šukuosenų variantus, kuriuos greitai galėtum atlikti rytais prieš eidama į mokyklą ar universitetą. Juk žinai, kaip norisi ryte ilgiau pamiegoti...

5. Dekoruok savo mokslo reikmenis. Pavyzdžiui, blizgučiais apklijuok mėgstamą rašiklį arba naują užrašų knygutę. Būsi žymiai originalesnė!

6. Išmėgink patiekalų receptus, kuriuos galėsi greitai pasiruošti grįžusi iš pamokų ar paskaitų. Greitai paruošiama kiaušinienė su kumpiu ir daržovėmis, įvairių vaisių kokteiliai ar gardžių sumuštinių receptai - ką išmoksi, ant pečių nenešiosi.

7. Susikurk dainų playlistą, kuris tau padės greičiau išsiropšti iš lovos ir pasiruošti einant į mokyklą. Juk su geromis ir energingomis dainomis bus žymiai lengviau ruoštis!

8. Pasisiūk naujų drabužių. Dar tikrai turi laiko naujam sezonui nustebinti klasės ar kurso draugus apsirengdama originaliais, savo pačios siūtais ar dekoruotais drabužiais. Pavyzdžiui, rudens sezonui atnaujink savo džinsus.

9. Pasinaudok paskutinėmis vasaros dienomis. Lėk maudytis, spėk ir pasideginti, surenk pikniką su draugais, išvažiuok į kaimą. Prisimink - po truputį rudenės ir greitai visų tų dalykų negalėsi daryti...

10. Pakviesk į pasimatymą vaikiną, kurį buvai įsižiūrėjusi visą vasarą. Juk jei įsidrąsinsi ir jums susitikus užsimegs kažkas rimto, vėliau galėsite prisiminti, jog susipažinote vasarą. O taip juk romantiškiau? Be to, prasidėjus mokslams gali nelikti laiko vaikino paieškoms, todėl būtina veikti jau dabar.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis