Svarbūs žingsniai, kaip iš karto pritapti naujoje kompanijoje

Ko gero, visos mes esame susidūrusios su naujos kompanijos baime. Ar tai būtų nauja mokykla, universitetas, o gal naujas darbas - visuomet iš pradžių yra nejauku. Tad kaip tą nejaukumą nuslopinti? Yra keli būdai, kaip gali tai padaryti!

Susisiek su kažkuo iš bendros mokslo aplinkos prieš mokslo metų pradžią. Parašyk kažkam iš mokslinės aplinkos prieš tai, kai eisi į naują vietą. Paklausk, kur vyks konkrečios paskaitos ar studijos - galbūt net susitarsite susitikti, o tuomet jausiesi ir drąsesnė, ir ryžtingesnė. Nuolat komunikuok per socialinius tinklus - tai padės užmegzti tau artimesnį ryšį.

Atsimink, tau reikės įsiminti labai daug informacijos. Pasiruošk tam, todėl pasiimk su savimi užrašų knygelę bei tušinuką. Dieną prieš einant į naują vietą pailsėk, o naktį gerai išsimiegok. Tik jausdamasi gerai viską įsiminsi. Ir priešingai, jei būsi pavargusi, vangi, vargu, ar norėsi semtis žinių.

Būk savimi pasitikinti, tačiau neiššaukianti. Pasitikėk savo jėgomis, būk drąsi, tačiau neperlenk lazdos ir nesistenk pasirodyti prieš naujus draugus tokia, kokia nesi. Žmonės iš karto supranta, jog vaidini. Verčiau būk paprastesnė ir kuklesnė, o ne išsišokėlė.

Įsitrauk į kokią nors grupę ar būrelį. Būtinai įsitrauk į kokią nors grupę, kuri tau atrodo patinkanti. Taip daug greičiau susirasi bendraminčių ir galėsi įsitraukti į jų kompaniją. Be to, žmonės, kurių interesai sutampa su tavaisiais, visuomet bus tau artimesni.

Visuomet galvok, ką sakai. Jei būdama su savais draugais gali kalbėti, ką nori, įsimink, jog naujoje kompanijoje privalai būti kiek atargesnė su žodžiais. Juk pirmas įspūdis yra labai svarbus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis