8 melai apie nekaltybę, kurios sužinojai iš filmų ir serialų

Juk žinai tas romantiškas (arba priešingai - visiškai nesėkmingas ar juoką keliančias) pirmojo karto scenas filmuose ar serialuose. Dažna panelė į jas taip įsijaučia, jog pradeda tapatinti su tikru gyvenimu...

Kokie tie melai yra?

1. Kraujo bus daug. Jei baiminiesi, jog pirmojo karto metu bus daugybė kraujo, gali nurimti. Tikrai ne visoms merginoms pasirodo daug kraujo, dažna iš panelių kraujuoja vos vos. Žinoma, jei nori jaustis saugiau, gali pasitiesti rankšluostį.

2. Tu turi amžinai būti su tuo, su kuo praradai savo pirmą kartą. Taip, gal filmuose ar serialuose toks scenarijus ir yra įprastas, tačiau realiame gyvenime yra kitaip. Nebūtinai tas, kuris bus tavo pirmasis partneris, bus tavo gyvenimo partneris.

3. Mergina visuomet nepasitiki savimi, o vaikinas yra erelis. Taip tikrai nėra. Ir vaikinai bijo pirmų kartų - taip, gal jie mažiau baiminasi, tačiau nereiškia, jog visai nesijaudina.

4. Viskas bus tobula. Žvakių šviesos, rožių žiedlapiai... Na, sutik, naivu mąstyti, jog pirmas kartas su vaikinu bus toks. Žinoma, jei yra galimybė jį tokiu padaryti - kodėl gi ne?

5. Tau velniškai skaudės. Tikrai ne visoms skauda taip, jog šios negali skausmo pakęsti. Jei jausi didelį skausmą, paprasčiausiai pasišnekėk su vaikinu ir šis sulėtins tempą. Tik nenusistatyk iš anksto, jog tau labai skaudės - tuomet jausi ir įtampą, ir papildomą stresą, kuris pirmojo karto metu yra visai nereikalingas.

6. Arba priešingai... bus labai malonu. Geriausia tikėtis viduriuko. Vargu, ar pirmas kartas tau bus pats maloniausias gyvenime. Tačiau labai bijoti irgi neverta. Vienai - kitai merginai pirmas kartas būna tas, kurio jos negali pamiršti.

7. Pirmo karto metu jus užtiks tėvai. Tai labai nedidelė galimybė, ypač jei elgsitės atsargiai ir planuotai. Jei planuojate pirmą kartą, verčiau viską sumąstykite taip, jog tėvų ar kitų žmonių nebūtų namuose. Taip viskas klostysis kur kas sklandžiau.

8. Po pirmojo karto vaikinas tave gali palikti. Iš tiesų, yra vaikinų, kurie merginas apvedžioja aplink pirštą vien tam, jog įsiviliotų į lovą. Vis dėlto tokie atvejai nėra dažni, juk galima rasti ir vaikiną, kurio jausmai tau po pirmojo karto sustiprės dar labiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis