8 sakiniai, kurių geriau nesakyti vaikinui

Vaikinų yra įvairiausių - vieni jų yra kantrūs, kiti kiek greičiau užsiplieskia. Kaip bebūtų, yra 8 sakiniai, kurių iš merginos lūpų nenorėtų išgirsti net ir patys kantriausieji. Kokie tie sakiniai?

1. „Tu visada žiūri į tą merginą ilgais plaukais“ , - nuolatinis stebėjimas, kurion pusėn žiūri vaikinas, vaikinams tikrai pabosta. Ypač jei tas stebėjimas yra lydimas komentarų!

2. „Tu niekada dėl manęs nesistengi“ , - merginos dažnai esti nepatenkintos vaikinų dėmesiu. Jei vaikinas iš tiesų nesistengia - tuomet viskas suprantama, tačiau kartais vaikinams trūksta pagyrimo, kuris motyvuotų juos labiau stengtis.

3. „Patvirtink, jog aš tikrai atrodau negražiai“, - vaikinas, kuriam tu patinki, visuomet matys tave gražią, todėl toks patvirtinimas - visiškai bereikšmis.

4. „Kaip tu gali to nemokėti?“ , - vaikinai dažnai būna ganėtinai įžeidūs, kai merginos kritikuoja jų vyriškąsias savybes, todėl dažnai suglumsta, kai patraukiamos per dantį jų galimybės.

5. „Kodėl nesielgi taip, kaip mano draugės vaikinas?“, - lyginimas su kitais vaikinus tiesiog veda iš proto - ypač, kai lygini juos su pažįstamais vaikinais.

6. „ Tavo draugai man atrodo lėkšti“ , - vaikinai dažnai gerbia savo draugų ratą ir į įžeidinėjimus reaguoja ganėtinai skaudžiai. Net jei nemėgsti vaikino draugų, verčiau išlik abejingesnė ir nekritikuok jų.

7. „Kodėl tu visada taip rengiesi?“ , - nuolatinė kritika dėl aprangos gali išvesti iš kantrybės net ir kantriausiąjį. Ypač vaikinams skaudu, kai jie stengiasi, o vistiek neįtinka tavo aprangos skoniui.

8. „O mano buvęs vaikinas egldavosi taip...“ , - prisimink - eksų tema yra tabu. Jei tiek jis, tiek tu nusprendėte būti kartu, kam prisiminti tai, kas jau seniai praeityje?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis