10 dalykų, kuriuos turi žinoti kiekviena dvidešimtmetė

Nesvarbu, ar tau dar tik šviečiasi dvidešimtojo gimtadienio šventė, o gal ji jau praeityje - šiuos 10 dalykų privalo įsiminti kiekviena panelė. Paskaityk... Ar žinojai visas tiesas?

1. Skaityti knygas yra būtina. Knygų nepakeis niekas - nei filmai, nei serialai, nei žurnalai. Taip jau yra, būtent iš knygų mes semiamės tikrosios išminties, formuojame savo kalbą ir amenybę.

2. Gyvenimas yra per trumpas švaistyti laiką netinkamiems vaikinams. Iš tiesų gyvenime dar laukia visko, tačiau eikvoti savo jėgas ir laiką netinkamiems vaikinams yra beprasmiška.

3. Buvimas savimi yra visa ko pagrindas. Jokios kaukės nepaslėps tikrųjų mūsų. O ir būdamos savimi galime pasiekti žymiai daugiau.

4. Geri ir nuoširdūs vaikinai nėra nuobodūs. Nors paauglystėje žavėjomės gražuoliukais, metas surimtėti - nuoširdūs ir geraširdingi vaikinai visuomet bus geresnis variantas nei simpatiški, bet linkę skaudinti.

5. Geriau nustoti analizuoti kiekvieną situaciją. Per didelis galvojimas ir analizavimas tik dar labiau pablogina reikalus - ypač kalbant apie santykius su vaikinais.

6. Turi palaikyti gerus santykius su tėvais. Pykčius ir barnius palikime paauglystei. Puikūs santykiai su tėvais garantuoja saugumo jausmą, suteikia pilnatvę.

7. Santykiai su vaikinais nėra pagrindinis dalykas gyvenime. Nebūtina išaukštinti meilės reikalų - gyvenime yra labai daug dalykų, į kuriuos turime kreipti dėmesį.

8. Į viską geriau reaguoti su humoru. Kokia bebūtų situacija, į ją pažiūrėjusi su humoru niekuomet neprašausi.

9. Išorinis grožis nėra viskas. Gal paauglystėje ir žavėjomės tik tuo, kas spindi išoriniu grožiu, tačiau artėdamos prie dvidešimties jau turime suvokti, jog ne vien išorė yra svarbi. Bendravimas, empatija, troškimas gyventi - yra daugybė dalykų, kurie žmogų daro gražų ne vien išore.

10. Prieš pilnai pasitikėdama žmonėmis, palauk bent metus. Moksliškai yra įrodyta, jog metų laikotarpis santykius arba sutvirtina, arba išardo. Tai galioja ir draugystei, ir santykiams su vaikinais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis