10 dalykų, kuriuos privalai prisižadėti sau šį rudenį

Ar jau matei ant gatvės nukritusius medžių lapus? Apsidairyk, ateina ruduo... O su juo - daugybę naujų potyrių ir įsimintinų akimirkų. Ką šį rudenį turėtų sau prisižadėti kiekviena panelė?

1. Pasistengti mokslų labui. Nors pirmasis mėnesis gali būti sudėtingas, vis dėlto nepasiduok ir siek gerų rezultatų. Dažnai tereikia naujo starto, jog pradėtum labiau stengtis, o nauji mokslo metai gali būti puiki galimybė.

2. Mokytis kantrybės. To prireiks ir su tėvais, ir su mokytojais ar dėstytojais, ir su geriausiais draugais. Rudenį daugelį apima apatiškos nuotaikos, todėl būk kantri su kiekvienu jų - išklausyk, pasistenk padėti, patarti.

3. Persitvarkyti savo drabužinę ir paieškoti rudeninių derinukų. Ruduo puikus metas atnaujinti drabužinę, be to, kiek smagių derinukų gali rasti - nuo stilingų lietpalčių su pilkais džinsais iki rudeninių aulinukų su garstyčių spalvos suknele. Patarimas - rinkis drabužių atspalvius, kurie spinduliuoja rudeniu.

4. Neleisti apnikti rudeniniam slogučiui. Ruduo metas, kai daugelį apima rudeninis liūdesys, tačiau tu juk optimistiška panelė! Skaityk devintą punktą - būtent jis padės tau nuvyti šalin slogias mintis.

5. Naudotis rudens teikiamomis galimybėmis - išsimaudyti lapų krūvoje, rinkti kaštonus, gurkšnoti arbatą iš termoso vaikščiojant parke.

6. Nepulti į pirmus pasitaikiusius santykius su į akį kritusiu mokyklos ar universiteto draugu. Gal ruduo ir pažers tau naujų simpatijų, tačiau prieš puldama į santykius gerai apsvarstyk ir pagalvok, ar tai nėra vien tavo rudeninė užgaida.

7. Daugiau gaminti. Ruduo gausu gėrybių - grybų, obuolių, moliūgų. Metas išmokti gaminti gardų grybų apkepą, iškepti tobulą obuolių pyragą ir šeimos narius ar draugus pradžiuginti skania moliūgu sriuba.

8. Nelakstyti lauke be šaliko ar kepurės. Nenorime pamokslauti, tačiau jei tavyje vis dar vasara, tai, ko gero, atsispindės ir tavo aprangoje. Atmink - ruduo permainingas sezonas, todėl lakstydama su plonyčiu megztuku rizikuoji peršalti.

9. Pradėti ką nors kurti. Ne veltui rudenį taip garbina kūrėjai - trumpėja dienos, lauke darosi niūroka, o kartu su vasaros išlydėtuvėmis ateina ir mūzų metas. Tapyk, piešk, dekoruok, kurk drabužius - tai puikus metas tai daryti.

10. Nebijoti lietaus. Net bučiuokis per lietų! Rudenį tikrai lis, tačiau lietus turi ir savų privalumų - jaukiai įsitaisiusi namie, lietui barbenat į langą gali skaityti knygą. Beje, gal ir tu esi iš tų, kurių plaukai, palytėjus juos lietui, žavingai susigarbanoja?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis