8 tiesos, kurias turi žinoti kiekviena prieš ateinant rugsėjo pirmajai

Jau rytoj į visas Lietuvos mokyklas ir universitetus sugužės mokslo ir žinių ištroškę jaunuoliai. Jei ir tu esi ta, kuri ruošiasi rugsėjo pirmosios šventei, paskaityk apie šias dešimt tiesų, kurias turi žinoti prieš ateinant šventei.

1. Rugsėjo pirmoji, net jei ji ir ne pirmoji, yra šventė. Daugelis mokinių ar studentų yra linkę numoti ranka į rugsėjo pirmosios šventę. Vis dėlto tinkamai paminėti ją reikia. Atmink, vėliau rugsėjo pirmąją prisiminsi su nostalgija, o turėti gražių prisiminimų juk norisi?

2. Einant į šią šventę nebūtina verstis per galvą, siekiant rasti visus apstulbinsiantį drabužių derinį. Rugsėjo pirmoji - puiki proga nustebinti aplinkinius gražiu, stilingu drabužių derinuku, tačiau nebūtina ieškoti itin puošnių drabužių. Paprastumas ir kuklumas per šią šventę - būtina.

3. Rugsėjo pirmoji yra proga sutvirtinti ryšius. Net jei ne itin gerai sutari su klasės ar kurso draugais, ši šventė puikiai tinka, norint su mokslo draugais užmegzti artimesnį ryšį. Po oficialios šventės būtinai pakviesk klasės draugus pietų ar pasiūlyk ką nors nuveikti vakare.

4. Rugsėjo pirmoji taip pat yra galimybė sutikti ką nors naujo. Ko gero, rugsėjo pirmosios šventę minėsi klasės draugų apsuptyje, o galimybė, jog su jais kartu pasirodys kokie kiti jų draugai - labai didelė. Todėl bendroje kompanijoje tikrai gali sutikti žavų vaikiną!

5. Atmink, kad rugsėjo pirmoji gali būti puikus startas. Esi pasiryžusi keistis per šiuos naujus mokslo metus? Galbūt trokšti daugiau pasimokyti, būti aktyvesnė, labiau stengtis? Užsibrėžk sau tikslą būtent nuo šios datos.

6. Per rugsėjo pirmą neužmiršk pasveikinti to, kas daro tau didelę įtaką mokslų srityje. Ar tai būtų mėgstamas mokytojas, ar dėstytojas - pasveikink juos su šia švente. Nebūtinai tai turi būti materiali dovana, juk gražus žodis yra daugiau nei daiktas.

7. Nepamiršk - rugsėjo pirmąją nepersistenk su makiažu. Taip, tai tikrai įsimintina šventė, tačiau vakarinis makiažas tikrai netiks. Verčiau rinkis kuklesnį makiažą - pasidažyk smėlio spalvos akių šešėliais, paryškink skruostikaulius ir nepamiršk švelnaus atspalvio lūpų blizgesio.

8. Nepamiršk fotografuoti šventės momentų. Kaip kitaip atsiminsi šventę, jei ne fotografuodama ją? Pabūk ta, kuri turės didžiausią šventės nuotraukų galeriją - vėliau nuotraukas galėsi išryškinti ir pradžiuginti klasės draugus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis