10 būdų, kaip ryte išlipti iš lovos pailsėjusiai ir žvaliai

Būna tokių rytų, kai atsikeli suirzusi, jautiesi pavargusi, viskas krinta iš rankų... Suprasti, kodėl ryte nėra nuotaikos būna sunku ir pralinksmėti, atrodo, jau nebėra vilčių... Pasinaudok šiuo geros dienos patarimų sąrašu ir kiekvieną dieną pradėk su plačia šypsena veide!

1. Skirk lėšų patogiai lovai, švelniai patalynei, minkštoms pagalvėms, atsirink, kaip miegoti tau yra patogiausia ir susikurk lovoje savitą poilsio oazę.

2. Sakoma, kad tai, ką mokaisi prieš miegą, išmoksti geriausiai. Ypatingai tai veikia su užsienio kalbų mokymųsi, tačiau gerai nepailsėsi, jei užmigsi ir kelsiesi vien galvodama apie mokslus. Patariame prieš einant miegoti atsipalaiduoti, paskaityti bent kelis knygos puslapius, pagulėti vonioje su eterinio aliejaus priemaiša ar kitaip nukreipti nuo darbų bei rutinos mintis.

3. Miegok, o ne naktinėk. Naktinėdama tikrai nepailsėsi ir jausiesi mieguista visą dieną, o išsimiegojusi ne tik būsi žvali, bet ir gražiai atrodysi, po akimis nebus juodų nuovargio maišų. Suprask miego svarbą ir nepamiršk, kad jis yra vienas iš kelių geros dienos garantų.

4. Žadintuvą laikyk toliau nuo lovos, kad jam suskambėjus tektų išropoti iš guoliuo ir atgal nebegrįšk, o pradėk rengtis ir neleisk sau galvoti ,,kaip sunku šiandien keltis‘‘ ,,kokį gražų sapną sapnavau‘‘ ,,kaip man trūksta miego‘‘, bet galvok: ,,kaip šaunu, kad šiandien apsivilksiu savo naują palaidinę‘‘ ar ,,kokie manęs laukia skanūs pusryčiai – mano mylimiausias jogurtas ‘‘ . Įžvelk gerus dalykus.

5. Padaryk mankštą atsikėlusi, juk visi žino, kad sportuojant gaminasi laimės hormonai, būsi ir energingesnė ir laimingesnė. Tai veikia!

6. Pakartok sau , kokia tu nuostabi, graži, protinga, tai padės pasitikėti ir džiaugtis savimi. Ir nepamiršk garsiai savęs patikinti, kad ši diena bus puiki ir visi kontroliniai darbai, susitikimai praeis puikiai.

7. Nusišypsok sau, kad tai padaryti būtų lengviau: prisimink malonų nutikimą ar draugės pokštą, gali prie lovos turėti nuotrauką iš geriausios dienos gyvenime, kad tik pramerkus akis pamatytum, koks laimingas žmogus esi. Jei ryte galvosi apie teigiamus dalykus, blogai nuotaikai neliks vietos.

8. Neleisk kitiems sugadinti tavo nuotaikos, reaguok į piktus žodžius ramiai ir stenkis nepriimti visko giliai į širdį, juk kitų nuomonė nėra tokia svarbi kaip tavo, o kritika dažnai būna tik pavydo išraiška.

9. Išgerk stiklinę vandens ir valgyk pusryčius. Jei jų nesinori, tai greičiausiai todėl, kad vakarais sočiai pavalgai, nors tai yra nesveika ir didina tikimybę, kad miegosi prastai, kankins košmarai. Todėl geriau lengvas maistas vakarienei ir sotūs pusryčiai ryte.

10. Minutę prisėsk prieš išbėgdama iš namų ir apmąstyk, ar esi viskam pasiruošusi, kas tavęs šiandien laukia, ar esi viską atlikusi. Tai padės susikaupti ir išvengti nemalonių incidentų, kurie galėtų kelti pavojų tavo gerai nuotaikai.

Ne visi žmonės gimsta optimistais, kitiems reikia paskatinimo tam, kad atsivertų plati šypsena ir sužibėtų laimės kupinos akys. Liūdėti ir neturėti nuotaikos nėra blogai, tačiau viskas sekasi daug geriau, kai į gyvenimą žvelgi optimistiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis