10 dalykų, kuriuos supranti tik išsiskyrusi su vaikinu

Jei ir tau yra tekę išsiskirti su vaikinu - nesvarbu, ar draugystė truko du mėnesius, ar du metus, tu tikriausiai žinosi šiuos dešimt faktų. Nors skyrybos dažnai nebūna pats džiaugsmingiausias įvykis, vis dėlto jos gali atnešti daug gyvenimiškų pamokų.

1. Draugai dažnai būna teisus. Iš tiesų, įsimylėjusios merginos dažnai būna tarsi aklos. Tavo geriausios draugės tau gali kartoti ir kartoti, jog vaikinas nėra vertas tavęs, tačiau tu tuo nepatikėsi, kol neįsitikinsi pati. Deja, dažnai viskas baigiasi tuo, jog draugių ar draugų žodžiais įsitikiname skaudžiausiu būdu.

2. Amžių skirtumas vis dėlto yra svarbu. Nors yra daugybė pavyzdžių, kai skirtingo amžiaus jaunuoliai gražiai draugauja, vis dėlto daug dažniau pasitaiko situacija, kai dėl amžiaus skirtumo žmonės pradeda nesutarti ir išsiskiria.

3. Laisvė yra būtina. Būtina ne tik duoti vaikinui atsikvėpti nuo santykių, bet ir nesuvaržyti savęs. Juk nuolatos kontroliuodamos vaikiną, ir pačios iššvaistome daugybę laiko.

4. Visur yra būtinas balansas. Negalima įsimylėjus staiga atitrūkti nuo pasaulio, pamiršti savo tikrus draugus ar šeimą. Reikia surasti laiko visiems svarbiems žmonėms, juk išsiskyrus su vaikinu gerą draugą gali būti sunku susigrąžinti...

5. Negalima lyginti vaikinų. Visi vaikinai yra skirtingi, todėl nereikia tikėtis, jog tavo dabartinis vaikinas turės lygiai tokius pačius bruožus, kaip tavo pirmoji, įsimintina meilė. Lygindama vaikinus gali lengvai prarasti tai, ką turi.

6. Kiekvieni santykiai atneša kažką gero tau. Kad ir kokie jie bebūtų - su pykčiais ar nesutarimais, vis dėlto santykiai mus daug ko išmoko ir tobulina mus kaip asmenybes.

7. Negalima laukti, kol sprogs santykių burbulas. Jei santykiai paprasčiausiai nėra tie, apie kuriuos svajoji, ar būtina save ir kitą žmogų kankinti? Kuo greičiau užbaigsite netinkamus santykius, tuo lengviau bus abiems.

8. Tu visuomet būsi tu. Kad ir kaip norėtųsi kuo labiau įsitraukti į vaikino gyvenimą, savo mėgstamų dalykų atsisakyti negalima. Santykiuose reikalingas vienas kito palaikymas, o ne bandymas atitraukti nuo mėgiamų veiklų.

9. Vieną kartą melas - visus kitus kartus melas. Melagiai vaikinai dažnai pirmą kartą pamelavę žada, jog daugiau taip nedarys. Deja, melagiai keistis nėra linkę. Todėl jei vieną kartą skaudžia nudegei, verta būti budriai.

10. Tu GALI judėti pirmyn. Po skyrybų užsisklęsti savyje negalima, būtina žvelgti į ateitį. Nepatariama iš karto pradėti kurti naujų santykių, reikia susivokti savyje. Tik atradusi harmoniją, galėsi vėl kurti ryšius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis