8 dalykai, kuriuos turi įsidėmėti bendraudama online su vaikinais

Laikai, kai vaikinai merginas į pasimatymus kviesdavo atsiuntę ranka rašytą laišką, seniai praeityje. Tai liko užkonservuota nebent romantiniuose filmuose, kuriuos žiūrime iš visos širdies atsidusdamos...

Nors romantikos užuominų šiuolaikinių technologijų apsuptyje dar galime rasti, vis dėlto šiuo metu viską užgožia pažintys internetu. Gal ir ne tokios įdomios, gal ne tokios originalios, tačiau vis dėlto nemažai šiuolaikinių porų susipažįsta būtent interneto pagalba.

Jei ir tu esi aktyvi socialinių tinklų dalyvė, turi įsidėmėti šiuos 8 dalykus. Vienus daryti privalai, kitų - vengti tarsi maro!

4 dalykai, kuriuos privalai daryti bendraudama online:

1. Imkis iniciatyvos. Nebelauk, kol vaikinas internetu tave pakvies pirmas realiam susitikimui. Jau praėjo tie laikai, kai vien vaikinai kvietė merginas į pasimatymus. Nebūtina kviesti visus vaikinus iš eilės, tiesiog jei tau tikrai kažkas patinka - ką prarasi, pakvietusi susitikti?

2. Pasistenk savo profiliu pasakyti pasauliui daugiau apie save. Juk ir vaikinas, peržiūrėjęs tavo socialinio tinklo profilį, iš karto pamatys, ar jus domina tie patys dalykai, veiklos, ar mėgstate tokią pačią muziką ir panašiai. Visai naudinga nesislapstyti ir iš karto virtualiu būdu papasakoti apie savo gyvenimą.

3. Virtualiame pasaulyje būk nuoširdi. Jei bendraudama online stengiesi pasirodyti tokia, kokia nesi (kietuolė, ar ypatingai protinga, nors iš tiesų atsakinėdama į žinutes naršai Vikipedijoje), patikėk - susitikus su simpatija visos ylos išlįs iš maišo. Labai aiškiai matosi, kurios internetu apsimetinėja kietuolėmis, o realybėje yra kuklios.

Kieta mergina
Kieta mergina
Fotolia nuotr.

4. Atsiplėšk nuo telefono. Atsimink, jog privalai daryti pertraukas nuo spoksojimo į telefoną! Jei net valgydama trokšti susirašinėti su simpatija, darai didelę klaidą. Būtinai susiskirstyk dienos laikus, per kuriuos ilsinsi akis ir galvą nuo telefono.

Mergina
Mergina
Fotolia nuotr.

4 dalykai, kurių niekada nedaryk online:

1. Neteisk knygos pagal viršelį. Jei tavo simpatijos profilis - tuščias lyg Saharos dykuma, tai dar nereiškia, jog jis nuobodus ir nelinkęs bendrauti. Priešingai, gal tai žmogus, turintis labai tvirtas vertybes ir neketinantis pasiduoti socialinei manijai. Ir priešingai, jei tau patinka gražuolis, kuris dažnai dalinasi savo gyvenimo momentais internete, tai nereiškia, jog jis yra tuštutis. Gal jis tiesiog taip save išreiškia?

2. Nesek kiekvieno simpatijos gyvenimo momento. Net jei ir turi vaikiną - pamiršk apie norą sekti jį nuolatos. Normalu, jog retkarčiais užeini į simpatijos profilį, tačiau kai tai tampa manija... neteksi daug brangaus laiko ir prisigalvosi nebūtų dalykų.

Jauni žmonės
Jauni žmonės
Fotolia nuotr.

3. Negaišk laiko susirašinėdama. Susirašinėjimas yra tobula, kai žmogų jau gerai pažįsti ir nori sužinoti, ką jis tuo metu veikia. Tačiau kam praleisti valandų valandas susirašinėjant su tuo, kuris galbūt net nebus reali tavo simpatija?

4. Nepalik neatsakytų žinučių. Ir pati žinai, kaip pasijauti, kai susirašinėdama Facebooku lauki atsakymo, tačiau ekrane matai tik žodelį seen. Gal ir tu kažkam neatrašai? Verčiau pasistenk nors trumpais sakiniais užbaigti pokalbį, užuot viską palikusi kyboti ore.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis