To nežinojai: dalykai, užprogramuoti tavo akių spalvoje (FOTO)

Jau šimtąjį kartą girdėtas pasakymas „akys - sielos veidrodis“ iš tiesų nėra pramanas. Iš tiesų, panagrinėjus akių spalvą ar formą apie žmogų galima labai daug ką sužinoti. Kokios spalvos yra tavo akys? Rask savąsias ir paskaityk, kokias charakterio savybes atskleidžia tavo akys!

Juodos kaip angliukai akys. Nors daugelis itin tamsias akių spalvas turinčias merginas gali palaikyti gudriomis laputėmis, iš tiesų širdyje tamsiaakės yra labai nuoširdžios ir geros. Tačiau dėl vieno dalyko aplinkiniai neklysta - beveik visos itin tamsių akių šeimininkės nevengia pagudrauti. Joms yra įgimtas noras viskuo domėtis, jos labai smalsios ir trokštančios pažinti. Beje, dažnai jos būna gudresnės už vaikinus, pavyzdžiui, labai greitai gali išlaikyti vairavimo teises ar išspręsti matematikos uždavinį.

Tamsiai rudos akys
Tamsiai rudos akys
Fotolia nuotr.

Tamsiai rudos akys. Migdolų spalvos akių savininkės dažnai kelia sau labai didelius standartus. Jei kažkas joms nepavyksta, dažnai nusivilia ir tampa apatiškos viskam. Vertėtų suvokti, jog nereikia nuleisti rankų. Priešingai, daugiau pasistengusios jos gali nuversti kalnus. Tokias akis dažnai turi tos, kurios labai nemėgsta melo, nes ir pačios stengiasi sakyti teisybę.

Rudos akys
Rudos akys
Fotolia nuotr.

Šviesiai rudos akys. Šviesiai rudų akių savininkės yra beveik pačio geriausio charakterio asmenybės. Jos pasižymi švelnumu, yra atsakingos ir darbščios. Jei pradėjo darbą - visada pabaigs. Tokių akių šeimininkės yra labai geros psichologės, todėl moka išklausyti ir užjausti. Deja, dažnai yra labai jautrios, todėl jų nuotaika gali sugesti dėl joms pasakyto griežtesnio žodžio.

Šviesiai rudos akys
Šviesiai rudos akys
Fotolia nuotr.

Žalios it katės akys. Katės žalumo akys simbolizuoja ramybę ir harmoniją. Žaliaakės dažnai yra ramios, neskubančios, visada apgalvoja, ką pasako. Joms nebūdingas impulsyvumas. Joms patinka ramiai leisti laiką - skaityti, žiūrėti filmus, serialus, šnekučiuotis. Triukšmingi pasisedėjimai su draugais - ne joms. Žaliaakės tiesiog dievina keliones ir nori pamatyti kuo daugiau pasaulio.

Žalios akys
Žalios akys
Fotolia nuotr.

Žydros akys. Žydrų akių savininkės yra pačios linksmiausios. Tai jos prajuokins visą kompaniją papasakodamos naujausią savo nuotykį, jos bus tos, kurios geriausiai paguos draugę palikus vaikinui. Žydrų akių turėtojos labai retai verkia. Tačiau jeigu iš tiesų dėl kažko išgyvena, tai labai stipriai.

Žydros akys
Žydros akys
Fotolia nuotr.

Pilkos akys. Pilkų, maišytų, chameleoniškų atspalvių akių turėtojos yra ganėtinai permainingos. Vieną dieną jos geriausios nuotaikos, o štai kitą dieną jau dėl kažko erzinasi. Jų geriausi draugai ar vaikinai jau yra susitaikę su tuo, jog jų nuotaika nepastovi. Tačiau pilkų akių turėtojos yra labai užsispyrusios ir visuomet siekia savo tikslų. Joms labai sekasi moksluose, dažnai tokios panelės būna pirmūnės.

Pilkos akys
Pilkos akys
Fotolia nuotr.

Pilkos akys (labiau į žalsvumą). Pilka akių spalva, kurioje dominuoja žali atspalviai - tokias akis turinčios panelės yra tikros kerėtojos. Jos žavi ne tik vaikinus. Dažnai žmonės labai pasitiki šiomis merginomis, nesvarbu, jog pažįsta jas visai neseniai. Šalia jų žmonės visada jaučiasi labai ramiai, saugiai. Deja, šių akių savininkės yra šiek tiek tingios, todėl dažnai jas tenka pastūmėti, jog jos atliktų darbus.

Pilkai žalios akys
Pilkai žalios akys
Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis