10 grožio klaidų, kurios vaikinams kelia juoką

Daugelis panelių trokšta būti gražios, tačiau yra tokių merginų, kurios pamiršta, jog buvimas gražia - tai saikas ir natūralumas. Kas, anot vaikinų, yra tikros grožio katastrofos ir kokių grožio klaidų nevalia kartoti?

1. Labai daug lako ant plaukų. Gal mums ir atrodo, jog prisipurškusios gausybę plaukų lako ilgiau išlaikysime šukuoseną, tačiau kas per daug, tas negražu. Ypač, kai plaukai virsta tikru cementu...

2. Antakiai, išpešioti tarsi siūleliai.
Nors dabartinė antakių madų tendencija ragina visai pamiršti antakių pincetą, vaikinus vis dar baugina panelės, kurios antakius išsipesioja tarsi siūlelius.

3. Meškėno makiažas - juodi ratilai aplink akis. Dūminis makiažas yra gražu, tačiau meškeno akys... to jau per daug.

Meškėno akys
Meškėno akys
Fotolia nuotr.

4. Labai daug blizgučių. Akių šešėliai su blizgučiais, skaistalai su blizgučiais, lūpų blizgesys - vaikinus toks blizgučių šou juokina.

5. Netinkamo atspalvio kompaktinė pudra. Veidas - tamsiai rudo atspalvio, o kaklas - baltut baltutėlis. Matyta situacija? Vaikinai tai dar ir kaip pastebi...

6. Pernelyg griežtos garbanos. Garbanėlės gražu, tačiau kai jos yra supurkštos daugybe lako, o jas palietus pirštai užstringa plaukuose... ne, tai nėra įspūdinga.

7. Labai ryškios šviesios sruogelės, kurios neįsikomponuoja į šukuoseną. Tokios sruogelės kadaise buvo madingos, o dabar gali tik sujuokinti.

Sruogelės
Sruogelės
Fotolia nuotr.

8. Sulipusios nuo tušo blakstienos. Blakstienų tušo perteklius tikrai nėra tai, kas žavi vaikinus. Ypač, jei blakstienų po padažymo lieka vos... kelios!

9. Plaukų tiesinimas tik priekyje. Daugelis merginų mano, jog ištiesinus plaukus priekyje tuo plaukų tiesinimo procedūra ir baigta. Bet juk žmonės mus mato ir iš galo!

10. Labai lipnus lūpų blizgis. Šiek tiek pasiblizginti lūpas gražu, tačiau perteklius vaikinus gąsdina - bučiuojant tokią panelę vaikinai susidurtų su problema...

Lūpų blizgesys
Lūpų blizgesys
Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis