PRAMOGŲ RECEPTAI. StiliuSOS direktorei Agnei Kulitaitei savaitgalis spalvingesnis nei... apatiniai (FOTO)

„StiliuSOS“ administracijos direktorė ir ištikima dešinioji stilistės Agnės Jegelevičiūtės ranka Agnė Kulitaitė (21) rūpinasi populiarėjančiu internetiniu projektu www.stiliusos.lt. Kai šiokiadieniais darbas veja darbą, savaitgalis turėtų būti skirtas tik poilsiui. Tačiau be širdžiai artimos veiklos Agnei sunku išbūti ir poilsio dienomis. Vietoje to, jog vartytųsi lovoje iki pietų, jaunoji vadovė ieško, ką vertingo galėtų sostinėje nuveikti laisvą minutę.

Kaip atrodo tavo tipinis savaitgalis vienu sakiniu?

Spalvingesnis už mano apatinius.

Ar dažnai tenka savaitgaliais dirbti?

Negaliu ilgai poilsiauti, man visada reikia kažką veikti, tad jeigu nesu susiplanavusi savaitgalio, tai arba ieškau veiklos, arba prisėdu prie iškilusių darbų.

Agnės Kulitaitės savaitgalio rytų nuotrupos
Agnės Kulitaitės savaitgalio rytų nuotrupos
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar esi iš tų, kurios savaitgalį pusę dienos praleidžia lovoje?

Labai pavydžiu žmonėms, kurie savaitgalį gali miegoti iki pietų... Aš negaliu, nes, rodos, net pats mano kūnas verčia stotis ir kažką veikti. Beje, net jeigu būsiu grįžusi iš vakarėlio paryčiais, vis tiek prabusiu iki pietų.

Ar mėgsti savaitgaliais sau daugiau leisti, kažkuo pasilepinti?

Savaitgalio netraktuoju kaip laiko, kuomet galiu sau kažką leisti ar pasilepinti. Save pamaloninu dalykais, kurie mane džiugina, tuomet, kada jaučiu, kad reikia. Tai gali būti nuėjimas į kiną ankstų rytą, svajonių suknelės nusipirkimas tiesiog per darbo pertrauką, o gal važiavimas iki Macdonald’s suvalgyti mėsainio naktį.

Agnės Kulitaitės savaitgalio nuotrupos
Agnės Kulitaitės savaitgalio nuotrupos
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar turi kokių tradicijų, ką valgai savaitgaliais? Tarkime, kiekvieną sekmadienio rytą kepti blynus…

Tradicijų neturiu, vėlgi, maistas toks dalykas, kad jei pajuntu jog noriu – būtinai tą dieną tai ir suvalgysiu. Nors neseniai buvo kilusi mintis, kad reiktų šeštadienio rytus paversti čirvinių blynų valgymo tradicija. Labai dabar jų užsimaniau, kodėl reikėjo užsiminti…

Ar mėgsti savaitgaliais gaminti?

Na, nesu aš iš moterų, kurios itin prijaučia maisto gaminimui. Labiau iš tų, kurios tiesiog valgo, todėl jei šį interviu skaito mano būsimas vyras, tai žinok, kad tau teks gaminti daugiau už mane. Ką iš tiesų moku gaminti, tai saldumynus.

Agnės Kulitaitės savaitgalio rytų nuotrupos
Agnės Kulitaitės savaitgalio rytų nuotrupos
Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip tavo drabužių deriniai atrodo savaitgaliais? Ar jie skiriasi nuo šiokiadienių?

Viskas pagal nuotaiką. Šiaip mano stilius nesikeičia jau pora metų, esu ta, kuri propoguoja klasikinį apsirengimo stilių, bet įpučia į jį šiek tiek prieskonių. Pavyzdžiui, mėgstu ryškinti raudonai lūpas, nesvarbu, koks paros laikas būtų, mėgstu kiek išskirtinius papuošalus, kuriais kartais papuošiu gan nuobodžiai atrodantį drabužių ansamblį ir jis akimirksniu pakinta.

Agnė Kulitaitė
Agnė Kulitaitė
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar savaitgaliais mėgsti įsijungti filmą?

Savaitgaliais filmus žiūriu dažniau nei darbo dienomis. Šiaip, žiūrėti filmus man labai patinka. Neseniai vėl peržiūrėjau „Žiedų valdovo“ trilogiją ir „Ameliją“, kiek sykių mačiau pastarąjį, tai net bijočiau skaičiuoti. Turiu savybę žiūrėti po kelis kartus labai patikusius filmus.

Ar savaitgalį mėgsti naudoti ryškesnį makiažą? O gal leidi odai pailsėti?

Niekada nenaudoju daug makiažo. Jeigu atvirai, tai priklauso nuo nuotaikos ir, žinoma, laiko. Neturiu baimės pasirodyti be makiažo, todėl tikrai nepergyvenu, jei pasirodau kartais ir be jo.

Agnės Kulitaitės savaitgalio nuotrupos
Agnės Kulitaitės savaitgalio nuotrupos
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar mėgsti savaitgaliais, kai turi laiko, sportuoti? O gal tai kaip tik poilsio nuo sporto dienos?

Ties sporto tema ir baikime šį interviu. Nesportuoju visai, mano sportas valgymas! O jei rimtai, tai turiu kiekvienos dienos privalomą dalyką – nueiti dešimt kilometrų. Labai mėgstu vaikščioti ir kitiems rekomenduoju.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis