Keista, bet veikia: tavo rankos atskleis, apie ką nesusimąstei (FOTO)

Rankų pirštai mums reikalingi visai ne dėl to, jog vien tik puoštume juos žiedais ar lakuotume nagučius. Jau nuo seno žinoma, jog rankų pirštai gali atskleisti nemažai informacijos apie patį žmogų bei jo charakterį.

Kokie yra tavo rankų pirštai? Ko gero, jau esi išanalizavusi jų ilgį bei storį. Todėl dabar belieka skaityti aprašymą apie tave pagal tavo rankų pirštus!

Ilgi ir liesi pirštai. Tai - meniškų ir itin kūrybingų asmenybių pirštai. Joms būdingas spontaniškumas, nenustygimas vietoje. Dažnai jos sugalvoja išradingų sprendimų, kurie stebina aplinkinius. Tačiau dažnai mėgsta vėluoti ir labai daug žada, tačiau neįvykdo pažadų. Žodžiu, tikros pažadukės.

Ilgi ir stori pirštai. Ilgus ir stambius pirštus turinčios panelės yra tikros naminukės. Jos dievina buvimą namuose, knygų skaitymą, filmų žiūrėjimą, ramius pasivaikščiojimus. Retą kurią tokių pirštų savinininkę suviliosi išėjimu į miestą. Dažnai jos užsiema tuo, kas aplinkinius stebina - kokiu nors keistesniu, neįprastu hobiu.

Maži ir trumpi pirštai
Maži ir trumpi pirštai
Fotolia nuotr.

Trumpi ir liesi pirštai. Trumpus ir liesus pirštus turinčios merginos yra laikomos tikromis laputėmis. Jos moka ieškoti naudos. Tačiau daro tai nepastebimai, todėl aplinkinių yra laikomos mielomis ir nuoširdžiomis. Su tokius pirštus turinčiomis merginomis lengva bendrauti, jos plepios ir linksmos. Tik mėgsta... apkalbinėti.

Trumpi ir stori pirštai. Esi linkusi nevaldyti savo emocijų - dažnai supyksti, užsidegi tarsi degtukas. Tačiau neretai greitai atleidi. Nesi ta, kuri laiko pyktį savyje. Visgi tau reikėtų išmokti kantrybės - ji pravers ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir moksle.

Ilgi ir stori pirštai
Ilgi ir stori pirštai
Fotolia nuotr.

Rankos, kurių nykštys labai išsikišęs. Jei tavo nykštis ganėtinai didelis, esi linkusi vadovauti ir įsakinėti. Ko gero, mokslinėje srityje esi pirmūnė. Su vaikinais elgiesi taip, kaip panorėjusi, todėl tavęs dar niekas nėra įskaudinęs. Moki pastovėti už save, tačiau ir nesi įžūli.

Rankos, kurių nykštys labai mažas. Mažą nykštį turinčios merginos dažnai savimi nepasitiki. Jos nėra linkusios dalintis savo nuomone su aplinkiniais, dažnai ją pasilieka sau. Kompanijose dažnai tyli, analizuoja kitus žmonės. Visgi jos labai mėgsta avirumą, todėl nuo savo artimų žmonių nieko neslepia.

Labai didelė plaštaka. Merginos, turinčios labai didelę plaštaką, yra ambicingos ir drąsios. Jau nuo vaikystės jos pasižymėjo narsa, be to, gali būti nemažai pasiekusios sporte ar kitoje aktyvioje veikloje. Dažnai tokias panelės vadina berniukiškomis.

Didelė plaštaka
Didelė plaštaka
Fotolia nuotr.

Maža plaštaka. Mažą plaštaką turinčios merginos yra labai gudrios. Dažnai aplinkiniai yra linkę manyti, jog yra tiesiog geros mergaitės, kurios paklūsta bet kam. Tačiau taip nėra. Jos turi tvirtą nuomonę ir kai ateina laikas ginčams, parodo, jog turi charakterį.

Maža plaštaka
Maža plaštaka
Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis