7 sakiniai, kurie padės užmegzti ryšį su vaikinu

Pirmasis pasimatymas... kojos dreba, rankos dreba, širdis šoka iš krūtinės. Esi pasimetusi, nežinai, ką pasakyti, bijai, ką apie tave pagalvos vaikinas ar tiesiog jautiesi nedrąsi ir susikausčiusi.

Nori, jog tokių situacijų būtų kuo mažiau? Įsidėmėk septynis klausimus, kuriuos turėdama mintyje jausiesi drąsiau, eidama susitikti su vaikinu. Tai ne tik klausimai, kurie puikiai padės užmegzti pokalbį su vaikinu, bet ir tie, kurie parodys, jog domiesi vaikino pomėgiais ir interesais.

1. Kur dažniausiai lankaisi, kokius renginius mėgsti? Temos apie tai, kokiose koncertuose ar renginiuose vaikinai lankosi, yra tobulos. Juk galite net sužinoti, kad kadaise buvote viename renginyje, tik vienas kito dar nepažinojote... Rasite, kuo pasidalinti!

2. Man patinka šis mėsainis. O kokį maistą mėgsti tu? Maisto tema - neišsemiama, todėl iš tiesų galite atrasti daug bendro. Gal vaikinas dievina meksikietišką virtuvę? Tuomet kito pasimatymo planas aiškus - meksikiečių restoranas!

3. Galiu lažintis, jog gali mane prajuokinti. Pabandom? Uždavus tokį klausimėlį pasireikšk vaikino asmenybė. Jei bus drąsus ir turintis humoro jausmą, tuoj pat privers tave kikenti.

4. Praeitą vasarą buvau Italijoje. Nuostabu! O kur esi keliavęs tu? Kelionės taip pat šauni tema, juk jei esate buvę toje pačioje šalyje, tikėtina, jog pasidalinsit savo įspūdžiais.

5. Kokia buvo paskutinė daina, kurios klauseisi? Muzika žmones suartina kone labiausiai, tačiau būk atsargi - jei tavo ir vaikino muzikiniai skoniai nesutampa, visko gali būti, jog nesutarsite ir kalbant apie kitas temas.

6. Mano šeima ganėtinai didelė / maža. O tavoji? Klausimas su priminimu - jį užduok tik tada, kai su vaikinu paliečiate gilesnes temas. Vos susitikus teirautis apie jo šeimą geriau nereikia.

7. Vakar žiūrėjau šaunų filmą. O kokius filmus mėgsti tu? Pokalbis apie gerus filmus tikrai praskaidrins net ir nejaukiausią pasimatymo atmosferą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis