10 dalykų, kuriuos turi žinoti kiekviena 17 - metė

Sako, jog šiuos dešimt dalykų privalo žinoti kiekviena septyniolikmetė. Esi vyresnė, o gal ir jaunesnė? Pravers paskaityti ir tau!

1. Kai kurie draugai yra amžiams, tačiau kai kurie yra laikini. Neprisirišk prie vienos draugės - kas žino, gal išvykus studijuoti jūsų keliai išsiskirs.

2. Atsikvėpk nuo technologijų. Pasidaryk nekompiuteradienius ir netelefonadienius - ilsink galvą nuo spoksojimo į ekraną.

3. Valgyk daugiau daržovių. Pamatysi, įtraukdama vis daugiau daržovių į savo racioną, vos po kelių mėnesių džaiugsiesi geresne savijauta.

4. Jei šiuo metu nieko nemyli, nereiškia, jog liksi amžinai vieniša. Tavo meilė ateis, tik būk kantri.

5. Neprišk prie vieno žmogaus. Jauti, jog tavo draugystė su vaikinu nėra tai, ko trokšti? Esi jauna, judėk pirmyn.

6. Laikykis atokiau nuo apkalbų. Kuo ankstesniame amžiuje pradėsi apkalbėti, tuo sunkiau bus po to atsikratyti šio bjauraus įpročio.

7. Nepadaryk ėjimo į vakarėlius savo svarbiausia veikla. Kartais gerai atsipalaiduoti, tačiau laukti kiekvieno penktadienio vien dėl vakarėlių - ar tikrai tik tai tau svarbu?

8. Nedidink savo krūtinės. Kad ir kaip šiame amžiuje trokštum, kad ji būtų didesnė, žinok, jog mažesnės krūtinės net madingos!

9. Neišleisk visų pinigų. Išleidi viską, o vėliau skoliniesi iš draugų? Pasilik bent kažkiek pinigų vadinamai juodai dienai.

10. Nepirk to, ko tau nereikia. Kavos išsinešimui už keturis eurus, apyrankės, kokių jau ir taip turi šimtus - kam reikia išlaidauti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis