Mokslininkų patvirtinta: 6 faktai, jog jis amžinai tave mylės

Bendrauji su vaikinu trumpą laiką, o gal jau senokai mezgate ryšį su mylimu žmogumi? Šie 6 faktai patvirtins, jog tas vaikinas, kuris yra šalia tavęs, vertas tavęs ir tavo laiko. Būk įsitikinusi, kad tai visiška tiesa, mat tai išsiaiškino patyrę mokslininkai!

1. Jūs dalinatės finansais. Na, nėra taip, jog sudedate savo turimus pinigus į vieną krūvą ir dalinatės. Tiesiog vieną kartą tu už kažką sumoki, kitą kartą - jis. Anot mokslininkų, toks pasiskirstymas labai svarbus.

2. Jo draugai yra ištikimi savo draugėms. Jei vaikino draugai yra ištikimi ir nuoširdūs savo antrosioms pusėms, tikėtina, jog ir jis bus toks pats.

3. Jam patinka ramus gyvenimo būdas. Moksliškai įrodyta, jog vaikinai, kurie mėgsta ramesnį laisvalaikį, filmų žiūrėjimą, knygų skaitymą, maisto gaminimą, nėra linkę išduoti.

4. Jam patinka roko muzika. Skamba juokingai? Bet tai moksliškai patvirtinta! Roko muzikos besiklausantys nėra linkę apgaudinėti...

5. Jis yra iš didelės šeimos. Anot mokslininkų, vaikinas iš geros ir didelės šeimos, matydamas puikų pavyzdį, perteiks tai ir santykiams su mergina.

6. Jis jaučiasi saugus ir laimingas. Taip, kaip tu elgsiesi su juo, taip elgsis ir jis. Kodėl vaikinai apgaudinėja? Nes jaučiasi nelaimingi su savo merginomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis