Tai netikėta: mėgstamas rudens drabužis atskleis nemažai apie tave (FOTO)

Rudenį daugelis merginų stengiasi pasipuošti. Vis dėlto pagrindinės aprangos detalės išlieka panašios. Beveik garantuota, jog rudens sezonu esi tiesiog įsimylėjusi vieną iš šių drabužių ar batų. Rask savo rudens favoritus ir skaityk apie save!

Jei rudens aprangos neįsivaizduoji be:

...skarelių. Skareles mėgstančios panelės yra gana ramios, nemėgsta šurmulio, didelių kompanijų. Joms visai patinka pabūti namie, vienumoje, paskaityti knygą. Net kino teatre gali žiūrėti filmą vienos!

...šalikų. Šalikus dievinančios panelės mėgsta saugumą. Ko gero, jau senokai turi vaikiną, su kuriuo puoselėji darnius santykius. Tikrai nesi nuobodi - mėgsti nuotykius, tačiau viskas su saiku.

...odinio švarkelio. Odinius švarkelius dievinančios panelės yra tikros maksimalistės. Viskas arba nieko! Jos dievina netikėtumus ir staigmenas. Vengia bendrauti su neįdomiais žmonėmis.

Mergina su odiniu švarkeliu
Mergina su odiniu švarkeliu
Fotolia nuotr.

...kailinukų. Kailinėmis detalėmis puošti drabužiai reiškia viena - esi ta, kuri mėgsta būti dėmesio centre. Net jei nesi itin drąsaus charakterio, slapčia trokšti atsidurti ten, kur visų akys nukreiptos į tave.

Mergina su kailine liemene
Mergina su kailine liemene
Fotolia nuotr.

...odinių ar medvilninių timpų. Timpas nešioja tos, kurioms nesvetimas pasipuikavimas. Kartais jos per daug giriasi, tačiau niekas nepaneigs, jog jos visada laikosi užsibrėžtų tikslų. Kitos panelėms joms pavydi mokėjimo atsidurti dėmesio centre.

...aulinukų. Aulinukus renkasi dažna panelė, tačiau jei rudens sezono lauki vien dėl to, kad galėtum pademonstruosi naujus aulinukus, gali būti, jog esi užkietėjusi patogumo ir komforto mėgėja. Tau patinka tai, kas artima ir sava. Vargu, ar ryžtumeisi keliauti po pasaulį ar studijuoti kokioje nors užsienio šalyje.

...megztukų. Megztukams neabejingos merginos yra visų geriausios draugės. Jos visada paguos ir nuramins, tiesa, dažnai pačios gana jautriai sureaguos į kokią nors situaciją.

Mergina su megztuku
Mergina su megztuku
Fotolia nuotr.

...sportinių batelių. Dievini patogumą ir sportinukus renkiesi šaltuoju metų sezonu? Esi be galo drąsi, visada sakai, ką galvoji, tačiau kartais pasakai per daug nei reikėtų. Vis dėlto geriau išsakyti savo jausmus nei tylėti.

...paltukų. Paltukus dažnai dievina šiltos, draugiškos ir nuoširdžios asmenybės. Jos dievina rudens teikiamas gėrybes, yra didelės romantikės ir domisi mokslu bei kultūra.

Panelė su paltu
Panelė su paltu
Fotolia nuotr.

...pirštinių. Gal žvarbukas dar ir nesikandžioja, bet tu jau ištraukusi iš spintos madingas pirštines? Esi gana šeimyniška. Tau patinka gaminti valgį, stebinti juo savo namiškius. Renkiesi jaukius vakarus žiūrint filmą.

...nemirtingųjų džinsų. Jei džinams ir rudens sezoną sakai taip, esi ta, kuri ne itin dažnai ryžtasi pokyčiams. Dažnai dvejoji, kartais pasirodai kitiems neturinti savo nuomonės. Ar pati taip jautiesi? Gal tau trūksta pasitikėjimo savimi?

Mergina su džinsais
Mergina su džinsais
Fotolia nuotr.

...suknelių ar sijonų. Esi tikra madistė ir žinai, kuo rudenį puošiasi stilingosios. Tačiau ne vien mados pojūtis tave išskiria iš kitų. Esi labai kūrybinga, gali sumąstyti, ką įdomaus nuveikus vos per sekundę. Už tai tave labai vertina draugai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis