Tavo nagų forma atskleis tai, kas svarbu kiekvienai (FOTO)

NEĮTIKĖTINA - pasirodo, tavo nagų forma visai nepasako vien to, kas tau yra gražu ir stilinga. Priešingai, ji net gali pasakyti, kokia tu esi santykiuose su vaikinais! O tu kokią formą mėgsti labiausiai?

Jei turi kvadratinę nagų formą. Kvadratinę nagų formą turinčios merginos yra gana valdingo charakerio, todėl vaikinus kartais laiko... po padu. Taip jau atsitinka, jog jos visada susipažįsta su vaikinais, kurie negali joms paprieštarauti. Santykiuose jos yra tikri degtukai, bet greitai užsiplieskusios gali nejučia ir nurimti.

Kvadratinės formos nagai
Kvadratinės formos nagai
Fotolia nuotr.

Jei turi įprastą, apvaliąją nagų formą. Iš tiesų, tai gali būti ir viena - tau visai nereikia vaikino kompanijos. Turi daug draugų, draugių, tačiau vis dėlto, jei esi santykiuose, būni labai atsargi. Esi gana pavydi ir nevengi to parodyti. Yra vaikinų, kurie kreipia į tave dėmesį, tačiau tu tikrai ne su visais iš eilės eini į pasimatymus. Priešingai, esi gana išranki.

Apvali nagų forma
Apvali nagų forma
Fotolia nuotr.

Jei turi trikampę nagų formą. Trikampę nagų formą turinčios panelės yra gana ramaus būdo, todėl stengiasi su vaikinais niekada nesipykti ir palaikyti darnų ryšį. Jos turi nemažai vaikinų - draugų, kurie jomis pasitiki. Visgi jos yra neprastos melagėlės, todėl draugystę su vaikinu gali sugriauti ir nekaltas melas. Būk atsargi!

Trikampiai nagai
Trikampiai nagai
Fotolia nuotr.

Jei turi įstrižą nagų formą. Įstrižą nagų formą turinčios panelės yra tikros maištinininkės ir dažnai kartoja, kad netiki meile. Tačiau kai įsimyli... gali pamesti galvą. Joms būdinga aistra gyventi, todėl jų vaikinai dažnai būna nuotykių ieškotojai, linksmų plaučių žmonės.

Jei turi migdolo formos nagų formą. Migdolo formos nagus turinčios merginos yra atsidavusios mokslams. Joms patinka sužinoti naujų dalykų, todėl ir su vaikinais jos būna tikros kodėlčiukės Jos daugiau klauso nei šneka. Vaikinai jas vertina už gerumą, nuoširdumą, atvirumą. Vis dėlto būk atsargi - gali papulti į tave įskaudinsiančio vaikino pinkles...

Jei turi vampyriškojo stiliaus nagų formą. Esi tikra gudrutė. Viską atlieki labai kruopščiai ir nekenti netvarkos. Ne ten pamestas daiktas tau gali įvaryti šoką! Taip pat ir su vaikinais - apšepę, netvarkingi ar neplauta galva vaikinai - ne tau. Žiūri tik į tuos, kurie atrodo gražiai. Nepervertink išorės - vis dėlto ji tik ledkalnio viršūnėlė!

Vampyriško stiliaus nagai
Vampyriško stiliaus nagai
Fotolia nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis