5 populiariausi pirmojo karto mitai, kuriuos privalai sulaužyti

Mitų apie pirmąjį kartą sklando daug ir įvairių. Iš tiesų, kol pačios neįsitikiname, vargu, ar galime daug kalbėti apie su pirmuoju kartu susijusius potyrius. Dar blogiau - klausytis pirmojo karto įspūdžių iš draugių lūpų ir pradėti baimintis.

Verčiau mitai tegul lieka mitais. O tu, kad įsitikintum, perskaityk ir įsidėmėk penkis su pirmuoju kartu susijusius mitus, kuriais neverta tikėti.

1. Pirmas skausmas VISUOMET yra labai skausmingas. Yra žinoma, jog pirmojo karto metu plyštanti mergystės plėvė negali sukelti didelio skausmo, nes skausmas yra jaučiamas vien dėl per menko susijaudinimo ir atsipalaidavimo. Daugelis merginų mergystės plėvės plyšimą pajaučia, tačiau jis tikrai nėra toks gąsdinantis. Kai kurios merginos jaučia tik lengvą perštėjimą.

2. Pirmojo karto metu reikia susikoncentruoti į vaikiną ir tai, ką jis mano apie tave. Jeigu manysi, jog svarbiausia pirmo karto metu - patikti vaikinui ir įrodyti, kokia šauni esi intymiuose santykiuose, prašausi. Verčiau būk savimi ir mažiau kompleksuok. Patikėk, vaikinui pirmojo karto metu visai nerūpi tavo figūros linkiai, jam svarbiausia, jog tu jaustumeisi užtikrinta ir rami.

3. Pirmojo karto metu patirsiu didelį malonumą. Reta kuri mergina pirmo karto metu patiria didžiulį malonomą. Dažniausiai itin malonūs pojūčiai ateina vėliau, kai pripranti prie intymių santykių, jie tampa reguliarūs. Todėl patarimas - per daug nesibaimink, tačiau ir nesitikėk kažko įspūdingo. Viskas turi vykti natūraliai, turi būti jaučiamas abipusis pasitikėjimas.

4. Pirmojo karto metu bus daug kraujo. Iš tiesų, itin gausus kraujavimas gasdina ne vieną merginą. Tačiau tikrai ne visos pirmojo karto metu kraujuoja. Kai kurios panelės teigia mačiusios vos kelis lašelis kraujo, o kai kurios pirmojo karto metu kraujo visai neišvysta.

5. Pirmasis kartas lems, koks bus tavo tolimesnis seksualinis gyvenimas. Nors šis mitas daugiau yra netiesa, žiūpsnelis tiesos egzistuoja. Iš tiesų, moksliškai įrodyta, jog merginų, turėjusių nesėkmingą pirmąjį kartą, tolimesni intymūs santykiai nėra tokie geri. Bet ar verta save tam užsiprogramuoti? Juk mes pačios galime keisti likimą! Todėl net jei pirmasis kartas buvo ne pats maloniausias, negalvok, jog ir ateinantys kartai bus tokie patys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis