6 akivaizdūs ženklai, jog esi rimtai įsimylėjusi

Dažna mergina įsimylėjimo jausmą prilygina lyg sraidymui ant sparnų. Tačiau pasirodo, jog įsimylėjimo jausmas - kur kas žemiškesnis. Yra šeši ženklai, kurie tuoj pat įrodys, jog įsimylėjai nuo galvos iki pirštų galiukų.

1. Sumažėjo tavo apetitas. Nors buvai ta, kuri gali sušveisti dešimt keksiukų vienu metu, dabar nė kasnio burnoje nenori turėti? Reiškia, tikrai gali būti, jog tave veikia meilė.

2. Tavęs nebedomina pažintys su kitais vaikinais. Net ir draugiškos bei su simpatija nesusijusios pažintys - visos tavo mintys sukasi tik apie tavo vaikiną!

3. Dažnai draugai tave vadina išsiblaškiusia. Ne, tu ne pasimetusi savo gyvenime, tu paprasčiausiai... įsimylėjai!

4. Savo vaikiną matai be jokių trūkumų. Nesugebi jame įžvelgti nė vienos blogos savybės? Ko gero, esi rimtai įklimpusi iki ausų.

5. Nori laiką leisti vien su savo simpatija. Tavo draugės, draugai ar artimieji skundžiasi, jog visai neskiri jiems laiko? Visko gali būti, jog tu tiesiog nuolatos trokšti būti su vaikinu. Tik atmink, jog šis ženklas nėra geras!

6. Nuolatos seki jį socialiniuose tinkluose ir rodai jo nuotraukas draugėms. Negali nė valandos būdama be jo nepatikrinti vaikino socialinės paskyros? Regis, rimtai jam simpatizuoji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis