6 ženklai, jog ir vaikinas atsako į tavo simpatiją

Tau jis patinka. Ne, patinka - per menkas žodis. Tu dėl jo tiesiog eini iš proto! Jei kažkam labai simpatizuoji, jau, ko gero, galvoji, ar ir jis tau simpatizuoja. Išsiaiškinam?

1. Jūs abu nuolatos kalbate. Nebūtinai realybėje - tai gali būti ir nuolatinis susirašinėjimas, ir kalbėjimas telefonu. O jei realybėje negalite nustoti plepėti - jūs skirti vienas kitam. Gal jau tai supratote abu?

2. Tu dažnai pagauni jo žvilgsnį. Pavyzdžiui, esi kompanijoje, kurioje taip pat yra tavo simpatija. Jauti jo žvilgsnį? Jei jis nejučiomis vis į tave pažvelgia, visko gali būti, jog esi rimtai kritusi jam į akį.

3. Jis visada atsiduria ten, kur esi tu. Galbūt ir tu bandai atsidurti ten, kur tavo simpatija? Jis mąsto lygiai taip pat. Todėl nuolat seka, kur tu galėtum būti. Jei dažnai matai jį ten, kur lankaisi, simpatija akivaizdi.

4. Su tavimi jis visada draugiškas. Net jei su kitais mėgsta pasierzinti ar pasiginčyti. Iš tiesų, tai jau įrodyta - jei vaikinas nėra tau abejingas, jis visada tau bus malonus, geras, išklausantis. Todėl jei jauti iš jo sklindantį gerumą - viskas aišku.

5. Jis stengiasi domėtis dalykais, kurie aktualūs tau. Na, tai nereiškia, jog jis pradės žiūrėti mergaitišką serialą ir aptars su tavimi naujausias serijas. Tačiau tai, jog jis domisi veikla, kuri tave veža, pavyzdžiui, šokiais ar teatru, sako, jog tikrai tau simpazuoja.

6. Jis pasakoja savo draugams apie tave. Jei iš jo draugų kompanijos dažnai išgirsti pasakymus apie tave, kuriuos kitiems pasakojo tavo simpatija, viskas aišku - tu tikrai jam patinki.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis