Esi lieknesnė už kitas? 10 priežasčių, kodėl turėtum tuo džiaugtis

Jei iš prigimties esi liekna (nekalbame apie alinančias dietas, sportą iki devinto prakaito ar rimtus psichologinius sutrikimus), tuomet, ko gero, dažnai susiduri su klausimu: „Ar ką nors valgai?“. Vartydama akis atsakai, jog „žinoma“ ir mintyse pagalvoji, jog jei dalyvautum maisto valgymo varžybose, tikrai aplenktum ir klausiantįjį.

Visos kūno formos yra gražios - nėra nė vienos, kuri būtų prastesnė! Visgi lieknesnių kūno formų merginos neretai kompleksuoja, manydamos, jog yra per lieknos. Norime tau priminti - esi nuostabi, kokia esi. Paskaityk dešimt priežasčių, kodėl turėtum mylėti savo kūno formas dar labiau:

Esi lankstesnė. Liauni žmonės yra lankstesni, gracingesni, geba greičiau judėti. Nors sportiškumas nuo to nepriklauso, vis dėlto lieknų kūno formų merginos yra lankstesnės, joms lengviau atlikti kai kuriuos didelio lankstumo reikalaujančius pratimus. Pirmyn siekti sportinių rezultatų!

Liekni žmonės geresni šokėjai. Pasaulinio tyrimo duomenimis, liaunų kūno formų žmonės yra geresni šokių aikštelėje nei kiek stambesni. Galima tai paaiškinti tuo, jog jie yra lankstesni bei plastiškesni.

Gali mėgautis maistu be graužaties. Ar įsivaizduoji, kiek daug merginų pasaulyje atsisako gardžių ledų porcijos, trokšdamos išsaugoti kūno linijas? Tu gali laisvai džiaugtis maisto malonumais ir įvertinti kiekvieną skonį, tad daryk tai į valias.

Tau tinka daugelis drabužių. Jei esi lieknutė, bet kokio tipo drabužis turėtų tau tikti - tiek laisvesnis, tiek aptemptesnis. Žinoma, derėtų atidžiai pasirinkti dydį, nes ne vien kūno tipas, o ir ūgis lemia, kokie drabužiai tau yra tinkami. Vis dėlto gali kiek lengviau surasti drabužius nei apkūnesnių kūno formų merginos.

Jei nenori, tau nereikia sportuoti. Ar žinai, kiek merginų, kurios nekenčia sporto, norėtų atsidurti tavo vietoje? Tau pakanka daugiau pavaikščioti ir tu išlaikai tinkamą svorį bei palaikai reikiamą fizinį aktyvumą. Jei nemėgsti aktyvios fizinės veiklos, tau nereikia versti savęs keliauti į sporto salę. Geriau nebūna.

Vasara - geriausia tavo draugė. Nemažai merginų vasaros laukimą aptemdo kompleksai. Natūralu, jog merginos baiminasi pasirodyti su maudymosi kostiumėliu. Tau tokia baimė neegzistuoja, nes puikiai jautiesi ir paplūdimyje.

Tu mažiau prakaituoji. Lieknesni žmonės yra linkę kiek mažiau prakaituoti, todėl gali nesibaiminti šviečiančių prakaito dėmių pažastų srityje. Šok, dūk į valias ir mėgaukis komfortu!

Tavo veido bruožai ryškesni. Kadangi esi lieknutė, tavo veido bruožai išryškėja, tad turi pasirinkimo laisvę: ryškinti juos, ar palikti natūralesnius.

Tu neturi dvigubo pagurkliuko. Tai daugeliui prilygsta didžiausiam išvaizdos siaubui. Tavo laimei, dvigubas pagurklis tavo pasaulyje neegzistuoja. Patikėk, daugelio žmonių jis nepuošia, nors tikrai nėra didžiausia katastrofa.

Esi laimingesnė. Daugybės tyrimų rezultatai patvirtino, jog lieknesni žmonės jaučiasi laimingesni, labiau patenkinti gyvenimo kokybe. Mes manome, jog tai nėra visiška tiesa - kiekvienų kūno formų asmenys gali jaustis laimingi. Visgi jei jautiesi laiminga, skleisk geras emocijas į valias!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis