Vaikinai nebeiškenčia: nuo tokių 5 panelių jie bėgtų

Šiandien vaikinai kaip niekad atviri ir prisipažįsta, nuo kokių merginų tik susipažinę jie bėgtų. Taigi, jie bėgtų nuo...

1. Nuo merginos, kuri yra netvarkinga. Perdėtas makiažas, suplyšę drabužiai, neplauti plaukai: tai labiausiai gąsdina vaikinus. O jei dar mergina bus ta, kurios manieros tikrai ne iš pačių geriausių, tuomet antro pasimatymo tikrai nebus.

2. Nuo merginos, kuri kalba nesąmones. Visi mes kartais pasakome tai, kas nuskamba juokingai, tačiau mergina, kuri nuolatos šneka pro šoną, nesuviliotų nė vieno vaikino. Tuščios kalbos tikrai nepritraukia dėmesio. Blogiausia, jog kai kurios panelės apsimeta kvailiukėmis specialiai! Tai visai išveda vaikinus iš proto.

3. Nuo merginos, kuri keikiasi. Ir mėgsta linksmintis iki paryčių. Ir rūkyti. Žodžiu, tokios, kuriai svarbiausia - linksmai praleisti laiką. Jei pirmo pasimatymo metu pulsi pasakoti, kaip praeitą savaitgalį leidai laiką klube, vargu, ar tai pritrauks vaikino dėmesį. Na, bent jau tokio, kuris būtų tavęs vertas.

4. Nuo merginos, kuri mąsto visiškai skirtingai. Taip, mes iš Veneros, jie iš Marso, tačiau jei mergina turi visiškai skirtingą požiūrį į gyvenimą bei vertybes, vargu, ar ji bus ta, su kuria norės bendrauti vaikinas.

5. Nuo merginos, kuri nesutaria su jo draugais. Kaip bebūtų gaila, bet vaikinams jų draugų nuomonė - labai svarbi. Todėl jei susitikinėji su vaikinu, tačiau su jo draugais nerandi bendros kalbos - visko gali būti, jog jūsų draugystė tuoj pakibs ant plauko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis