5 priežastys, kodėl negerai vėl pradėti bendrauti su buvusiuoju

Kiekviena iš mūsų pasirenkame, bendrauti su buvusiais vaikinais ar ne. Vis dėlto yra net penki įrodymai, jog bendrauti su savo buvusiu tikrai nėra geriausias pasirinkimas.

1. Tu ir toliau su juo matysiesi.

Visada rasi priežasčių, kad su juo susitiktum. Prisireiks atsiimti jo bute paliktus daiktus, sugalvosi kartu papietauti, galiausiai šiaip susitikti.

Kad ir ką sugalvotum, matysiesi su juo. Kas kartą susitikus tikėsiesi įžiebti jame kibirkštėlę – senų jausmų, naujų jausmų ar bent graužaties. Tačiau nepavyks.

2. Patirsi daugybę atkryčių.

Po kiekvieno susitikimo iš naujo jį prarasi, paskui kas kartą valgysi ledus, žiūrėsi sentimentalius filmus, skambinsi draugei ir ašarosi. Kas kartą gijimas atsitolins. Tiki ar netiki – bet mokslo įrodyta, kad laikas viską gydo. Neuronų takai ir cheminės reakcijos, susijusios su šiuo žmogumi, susilpnės ir galiausiai išnyks. Tiesa, tai negalės įvykti, jeigu bent kažkiek laiko visiškai nenutrauksi susitikimų.

3. Atstumsi puikų žmogų.

Kai užsiregistruosi į pažinčių svetainę ar leisi su kuo nors atsitiktinai susipažinti, anksčiau ar vėliau sutiksi nuostabų žmogų. Jis bus žavus, linksmas, protingas, mielas, bet su juo tu nueisi tik į vieną pasimatymą.

4. Atsisakysi įvairių progų.

Galbūt pasitaikys proga mėnesiui išvykti, galbūt tau pasiūlys darbą kitoje šalyje. Galiausiai netgi savaitgalio išvykos atsisakysi, nes žinosi, kad jis bus vakarėlyje pas tavo draugę.

5. Nesiliaudama su juo matytis, tiesiog atitolinsi savo laimę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis